Biletomat Imprezy Gdańsk Skrillex

Imprezy: Skrillex

Bilety na imprezę

Skrillex

termin

Pt, 13 lutego 2015 godz. 21:00

miejsce

Centrum Stocznia Gdańska
ul. Wałowa 27A, Gdańsk

organizator

Illegalbreaks

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
Śr, 24 gru 2014 01:04

99 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Pon, 12 sty 2015 10:21

125 PLN

Wyprzedane


Standard

III Pula

dostępna do
Pt, 13 lut 2015 16:00

145 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Skrillex wystąpi w Polsce

Skrillex, Support: Gooral, Auer & ERR BITS , Twin Prix

26-letni producent, który zmienił oblicze muzyki elektronicznej już 13 lutego wystąpi w gdańskim CSG (Centrum Stocznia Gdańska).

wejście od 21:00
Skrillex 00:30

Skrillex, mimo młodego wieku, jest jedną z najbardziej wpływowych postaci na scenie muzyki elektronicznej. Słyszał o nim chyba każdy i choć zdania na temat jego twórczości są mocno podzielone, jego sukces jest bezsprzeczny. Skrillex stanął na czele muzycznej rewolucji w Stanach Zjednoczonych, dotychczas zdominowanych przez rap, hip hop i r'n'b. Agresywne i błędnie kojarzone z dubstepem brzmienie przyniosło mu międzynarodową sławę i ogromne pieniądze.

Fanów nie brakuje mu również w Polsce, którzy w końcu doczekali się możliwości zobaczenia i posłuchania Skrillexa na żywo. Artysta wystąpi 13 lutego w Centrum Stocznia Gdańska, a bilety na jego koncert właśnie trafiły do sprzedaży! Radzimy nie zwlekać z zakupem, gdyż szybko może ich zabraknąć...

organizator: www.illegalbreaks.com

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Za bilety na to wydarzenie nie można płacić voucherami.

Kupując bilety na to wydarzenie nie można użyć kodów rabatowych.

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.