Biletomat Imprezy Poznań SKUBAS back to SQBASS - My Circus My Monkeys

Imprezy: SKUBAS back to SQBASS - My Circus My Monkeys

Bilety na imprezę

SKUBAS back to SQBASS - My Circus My Monkeys

termin

Pt, 09 stycznia 2015 godz. 21:00

miejsce

Ptapty
27 Grudnia 8/10, 61-737 Poznan Poznań

organizator

iKapa

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula (limitowana)

dostępna do
Pt, 12 gru 2014 14:14

15 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Nd, 21 gru 2014 21:48

20 PLN

Wyprzedane


Standard

III Pula

dostępna do
Pt, 09 sty 2015 17:00

25 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Skubas w klubowym wydaniu!

SKUBAS back to SQBASS
Handra
Alegria
Artiztix
Zoo-e

Po niesamowicie udanym koncercie w październiku tego roku w ramach promocji najnowszego albumu zatytułowanego "Brzask", Skubas powraca 9 stycznia 2015 roku do Ptapty w zupełnie innym wydaniu!

Skubas to jeden z najbardziej utalentowanych kompozytorów, autorów tekstów i wokalistów na polskiej scenie muzycznej. Jego debiutancka płyta „Wilczełyko” przez wielu została uznana za najlepszą płytę 2012 roku. Z kolei w 2013 roku Skubas został nominowany do Fryderyków w kategorii "Debiut Roku" oraz "Utwór Roku" za singla "Linoskoczek". Obecnie artysta promuje swój najnowszy album zatytułowany "Brzask".

Nie każdy jednak wie, że Skubas swoją przygodę ze sceną muzyczną rozpoczynał od brzmień drum'n'bass. W 1999 roku w rodzimym mieście Lublinie, jako Sqbass, artysta dołączył do składu Shamanagurus, pierwszego soundsystemu promującego ciężkie połamane brzmienia.

Niebawem, już jako MC, rozpoczął współpracę z jednym z czołowych reprezentantów polskiej sceny klubowej - DJem Ros, co zaowocowało występami w najbardziej znanych klubach w Polsce u boku takich gwiazd jak LTJ BUKEM, GOLDIE, ADAM F, LONDON ELECTRICITY, GROOVERIDER i wielu innych uznanych przedstawicieli tego gatunku.

Po latach nieobecności na klubowej scenie, Skubas powraca jako Sqbass na ekskluzywny występ w Ptapty! Przygotujcie się na specjalną selekcję i dawkę inteligentnego, przestrzennego i tanecznego drum'n'bassu!

-----

HANDRA to duet producencki stworzony przez Marka Szpaka (Screwball) i Filipa Zdrodowskiego (RanyJulian), dwójkę bydgoszczan, mieszkających na co dzień w Poznaniu.

Idea stworzenia wspólnego projektu muzycznego HANDRA zrodziła się naturalnie, jako produkt wspólnej pasji, przeżyć i nastepstwo spędzania wolnego czasu przez dwójkę zapeleńców, których łączny staż na połamanej scenie wynosi prawie 30 lat. Znani z innych projektów muzycznych, scenicznych, zarówno producenckich, didżejskich, jak i wokalnych, Screwball i RanyJulian znaleźli wspólny biegun na swojej muzycznej drodze. Produkcje HANDRA to połączenie klasycznych, technicznych drum&bassowych brzmień z nowoczesnymi, surowymi i minimalistycznymi dźwiękami, utrzymany w mrocznej i nostalgicznej konwencji.

Pierwszy singiel HANDRA – "Unexpected", znalazł miejsce w setach takich osobistości światowej sceny drum&bass jak Lenzman, Subwave, Seba, Random Movement czy S.P.Y. Debiutancki track HANDRA znalazł uznanie także w kraju, czego wyrazem stał się remix "Unexpected" autorstwa CLS'a, mającego za sobą wydawnictwa między innymi w Hospital Records. Debiutancka epka HANDRA "Unexpected" ukazała się nakładem belgijsko-brytyjskiego labelu INFLUENZA MEDIA.

Oprócz Sqbassa usłyszymy również:: Alegria , Artiztix oraz Zoo-e z kolektywu DrumObsession! To jedna z najwytrwalej działających marek na polskiej scenie drum & bass.

LINE UP:
SKUBAS back to SQBASS

Handra
Alegria
Artiztix
Zoo-e

Więcej informacji:
Skubas: https://www.facebook.com/SkubasMusic
DrumObsession: https://www.facebook.com/drumobsession

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Za bilety na to wydarzenie nie można płacić voucherami.

Kupując bilety na to wydarzenie nie można użyć kodów rabatowych.

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK