Biletomat Imprezy SQ na Dziedzińcu pres. Wonderland!

Imprezy: SQ na Dziedzińcu pres. Wonderland!

Bilety na imprezę

SQ na Dziedzińcu pres. Wonderland!

termin

So, 15 lipca 2017 godz. 22:00

miejsce

Dziedziniec CK Zamek
ul. Św. Marcin 80/82, Poznań

organizator

SQ Klub

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


STANDARD

STANDARD

dostępna do
Śr, 12 lip 2017 22:02

20 PLN

Wyprzedane


STANDARD

STANDARD

dostępna do
So, 15 lip 2017 19:00

25 PLN

Wyprzedane 

📄SQ na Dziedzińcu powraca!

Kultowa impreza SQ na Dziedzińcu powraca!

Trzecia odsłona tegorocznego “SQ na Dziedzińcu” należeć będzie do Matthew Clarck I jego autorskiego cyklu “Selected”! Wspierać go będą zaproszeni goście – rezydentka warszawskiego The View – Mia Twin – I Sebastian Oscilla.

O cyklu “ SQ na Dziedzińcu 2017 - Wonderland”:

Biały Królik przemierza ulice wakacyjnego Poznania. Mija rozgrzane słońcem budynki, przemyka między opalonymi mieszkańcami. Chcielibyście się dowiedzieć, dokąd zmierza? Idźcie za nim, a doprowadzi Was pod wejście do zaskakującego świata, w którym rozbrzmiewa najlepszy house. W wakacyjne soboty na dziedzińcu Zamku Cesarskiego otworzy się przejście do innego wymiaru, który powita dobrym nagłośnieniem, ciekawym lineupem oraz wyjątkowymi dekoracjami i wizualizacjami. Zapraszamy na SQ na Dziedzińcu po drugiej stronie lustra... Witajcie w Wonderland!

Od 24 czerwca do końca września każdy z nas stanie się na chwilę Alicją. W tym świecie wszystko ma symboliczne znaczenie. Dziedziniec zmieni się niczym ogród w Krainie Czarów - odzwierciedlenie idyllicznego miejsca piękna i radości. Miejsce to przejmie nad wami władzę.

Spotkacie tu dziwnych bohaterów podróży i przeżyjecie wiele absurdalnych chwil. Usłyszycie muzykę w każdym kącie, a zagrają m. in. Neevald, Matthew Clarck, ekipa Taste The Music, Simon Mattson czy gospodarze cyklu „Welcome” w klubie SQ - Juniore i ConradQ. Drinki w dobrze zaopatrzonych barach zawołają „Wypij mnie”, a dźwięki będą rosnąć i kurczyć się pod wpływem dj-skich zaklęć. Jesteście gotowi, by pójść za królikiem?

O Selected:

Ideą cyklu jest promowanie dobrego i starannie wysublimowanego brzmienia. Nazwa pochodzi od frazy, której Matthew od zawsze używa podpisaując swoje sety - "selected and mixed by matthewclarck"

Magia ponad 100 podcastów, których mogliście do tej pory posłuchać w internecie przenosi się do klubowych murów.

SELECTED to także element tajemniczości i wyjątkowości. Cykl będzie różnić się znacząco od wcześniej znanego RESUME oraz BACKROOM, którym przewodzi Matthew Clarck. Każdy z nich charakteryzuje się czymś innym. SELECTED będzie wyróżniać się przede wszystkim nietuzinkowymi artystami i muzyką. Nadal pozostaniemy w szeroko rozumianej muzyce house balansując między stylami, deep, indie dance oraz nu-disco.

UWAGA!
W przypadku złej pogody impreza zostanie przeniesiona do klubu!

Zamów swój bilet już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK