Biletomat Imprezy Poznań Dziedzińcu pres. Wonderland! - La Noche De Eivissa!

Imprezy: Dziedzińcu pres. Wonderland! - La Noche De Eivissa!

Bilety na imprezę

Dziedzińcu pres. Wonderland! - La Noche De Eivissa!

termin

So, 29 lipca 2017 godz. 22:00

miejsce

Dziedziniec CK Zamek
ul. Św. Marcin 80/82, Poznań

organizator

SQ Klub

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


STANDARD

I PULA

dostępna do
Pt, 28 lip 2017 11:03

25 PLN

Wyprzedane


STANDARD

II PULA

dostępna do
So, 29 lip 2017 19:00

30 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄SQ na Dziedzińcu powraca!

Eli Rojas (Ibiza)
neevald
Malvee
Mj Sax (saksofon)

Kultowa impreza SQ na Dziedzińcu powraca!

Powiew gorącej Ibizy w centrum Poznania? Tak! 29 lipca klimat białej wyspy na Dziedzniec Zamkowy przeniesie Eli Rojas – urodzona w Kolumbii a mieszkająca obecnie na Ibizie rezydentka znanego klubu Blue Marlin Ibiza. Wspierać ją będą Neevald I Malvee oraz saksofonista Mj Sax!

O cyklu “ SQ na Dziedzińcu 2017 - Wonderland”:

Biały Królik przemierza ulice wakacyjnego Poznania. Mija rozgrzane słońcem budynki, przemyka między opalonymi mieszkańcami. Chcielibyście się dowiedzieć, dokąd zmierza? Idźcie za nim, a doprowadzi Was pod wejście do zaskakującego świata, w którym rozbrzmiewa najlepszy house. W wakacyjne soboty na dziedzińcu Zamku Cesarskiego otworzy się przejście do innego wymiaru, który powita dobrym nagłośnieniem, ciekawym lineupem oraz wyjątkowymi dekoracjami i wizualizacjami. Zapraszamy na SQ na Dziedzińcu po drugiej stronie lustra... Witajcie w Wonderland! 

Od 24 czerwca do końca września każdy z nas stanie się na chwilę Alicją. W tym świecie wszystko ma symboliczne znaczenie. Dziedziniec zmieni się niczym ogród w Krainie Czarów - odzwierciedlenie idyllicznego miejsca piękna i radości. Miejsce to przejmie nad wami władzę. 

Spotkacie tu dziwnych bohaterów podróży i przeżyjecie wiele absurdalnych chwil. Usłyszycie muzykę w każdym kącie, a zagrają m. in. Neevald, Matthew Clarck, ekipa Taste The Music, Simon Mattson czy gospodarze cyklu „Welcome” w klubie SQ - Juniore i ConradQ. Drinki w dobrze zaopatrzonych barach zawołają „Wypij mnie”, a dźwięki będą rosnąć i kurczyć się pod wpływem dj-skich zaklęć. Jesteście gotowi, by pójść za królikiem? 

UWAGA!
W przypadku złej pogody impreza zostanie przeniesiona do klubu SQ!

Zamów swój bilet już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK