Biletomat Imprezy Warszawa Sunday Liquid Brunch feat. Ben Pearce (UK)

Imprezy: Sunday Liquid Brunch feat. Ben Pearce (UK)

Bilety na imprezę

Sunday Liquid Brunch feat. Ben Pearce (UK)

termin

Nd, 03 lipca 2016 godz. 15:00

miejsce

Klub The View
ul. Twarda 18 , 00-105 Warszawa

organizator

Klub The View

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Sprzedaż biletów została zakończonaPoszukaj wydarzenia Sunday Liquid Brunch feat. Ben Pearce (UK) w innym terminie i miejscu.

Galeria (powiększ)

 

📄Ben Pearce w warszawskim klubie The View!

Ben Pearce

Wiele osób kojarzy Ben'a Pearce'a wyłącznie z kawałkiem "What I might do". Ten osobliwie wzniosły, deep house’owy debiut zdominował klubowe parkiety na całym świecie w roku 2012, zyskując jednocześnie poparcie artystów takich jak: Jamie Jones, Heidi oraz Pete Tong. Nie ma w tym chyba nic dziwnego (w końcu kawałek pokrył się platyną w Europie), jednakże ci, którzy podążali za artystą od początku doskonale zdają sobie sprawę, że Ben Pearce to znacznie więcej niż tylko ten jeden utwór.

Start: 15:00
End: 22:00

Ben jest przede wszystkim bardzo osłuchanym Dj'em. Posiada obszerną wiedzę muzyczną oraz umiejętność grania utworów z szerokiego zakresu gatunków. Jego umiejętności za gramofonami również nie pozostały nie zauważone czego dowodem są słynne sety u boku artystów pokroju: Eats Everything, Seth Troxler, oraz Theo Parrish.

Ben Pearce nie spoczywa na laurach, od 2013 konsekwentnie pędzi na przód z przekonaniem oraz pewnością siebie, świadomy swojej dominacji w klubowym świecie, która dopiero co się rozpoczęła.

UWAGA! Wejście na wydarzenie tylko dla osób pełnoletnich. 

Obowiązuje selekcja. 

BEN PEARCE (UK)
& guests

THE VIEW - LIKE NO OTHER.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl! 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK