Biletomat Imprezy Poznań Feed Your Head: Sylwester z Sensem - PIDGYN / Czerwony Żółw / Z nurtem życia

Imprezy: Feed Your Head: Sylwester z Sensem - PIDGYN / Czerwony Żółw / Z nurtem życia

Bilety na imprezę

Feed Your Head: Sylwester z Sensem - PIDGYN / Czerwony Żółw / Z nurtem życia

termin

Pon, 31 Grudzień 2018 godz. 20:00

miejsce

Kino Teatr Apollo
ul. Ratajczaka 18, Poznań

organizator

Feed Your Head / Jędrzej Weber

BiletyStandard (miejsca siedzące)

II PULA

dostępna po wyczerpaniu:
I PULA

150 PLN

Kup bilet


Standard (miejsca siedzące)

III PULA

dostępna od
So, 01 gru 2018 00:00

175 PLN

Kup bilet


Galeria (powiększ)

 

📄Feed Your Head zaprasza na SYLWESTER Z SENSEM!

20:00 - drzwi
20:45 - start

Feed Your Head: Sylwester z Sensem jest wydarzeniem innym niż wszystkie. Poprzez naturalną aktywizację ludzkich zmysłów, pragniemy wprowadzić naszych gości - relaksem i swoistą refleksją w kolejny rok. Sztuka, jaka zostanie zaprezentowana w poznańskim Kinie Apollo, które dzięki swojej budowie, aranżacji wnętrz oraz bajecznym zapachom, przygotowanym na tę okazję przez organizatorów, pozwoli stworzyć oazę kontemplacji oraz spokoju podczas sylwestrowej zawieruchy. Nowatorskość wydarzenia polega na multiplikowaniu doznań zmysłowych docierających do uczestników podczas całego wieczoru, a ideą jest, by dokonać tego bez substancji psychoaktywnych.

Wieczór rozpocznie się dwoma seansami filmowymi. Jako pierwsza zaprezentowana zostanie animacja ''Czerwony żółw''. Jest to majestatyczna opowieść o ludzkich emocjach, przenikających się z Naturą. W filmie nie pada ani jedno słowo, dlatego na pierwszym planie uwidocznione zostają obraz oraz muzyka. Historia pięknej przygody człowieka na tle otaczającego go środowiska.

Czerwony Żółw - trailer polski: https://www.youtube.com/watch?v=eg7vBAkwyUM

Drugą pozycją tego wieczoru, będzie polska produkcja dokumentalna - ''Flow of Life - Z nurtem życia''. Film ukazuje niezwykle urokliwe widoki rzeki Skawy. Autorzy podglądają życie zwierząt, ludzi oraz Natury za pomocą najnowszych technologii. Obraz potrafi zadziwić swoimi kadrami oraz wyrazistością, a Natura swymi tajemnicami.

Z nurtem życia - trailer: https://www.youtube.com/watch?v=kH-_LWTRIRQ&feature=youtu.be

Jako gwiazda wieczoru wystąpi berlińsko-poznański artysta - PIDGYN. Znany ze swych gitarowych pejzaży, otworzy przed nami nowe przestrzenie, malując tym samym dźwiękowe obrazy, wybiegające poza horyzont. PIDGYN to ptak z przestrzeni dźwiękowych, które wchodzą w rezonans z każdą komórką naszego ciała. Poprzez połączenie minimalizmu i improwizacji z gitarą, efektami oraz nagraniami terenowymi, artysta tworzy muzykę, którą podpiąć można pod takie gatunki jak ambient, chill-out, drone.

Specjalnie przygotowane wizualizacje oraz komfortowe miejsca siedzące pozwolą na zrelaksowanie się i dogłębne wchłonięcie muzyki, którą stworzy podczas występu.

PIDGYN - Relief in Motion: https://www.youtube.com/watch?v=suS6iP1fUuI
PIDGYN - Ambient Space Track I: https://www.youtube.com/watch?v=Y4sxnHqI7k4
PIDGYN - Release (full album): https://pidgynmusic.bandcamp.com/

Zaleca się, by dresscode na tę okazję był swobodny - taki, by widz czuł się po prostu dobrze. Luźne odzienie nie będzie wadzić!
Podczas całego wieczoru na gości czekać będą również specjalnie przygotowane wegetariańskie oraz wegańskie przekąski, które rozbudzą kubki smakowe.

A zatem serdecznie zapraszamy - daj się ponieść zmysłom!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.