Biletomat Imprezy Pozdro Techno Impact

Imprezy: Pozdro Techno Impact

Bilety na imprezę

Pozdro Techno Impact

termin

So, 05 grudnia 2015 godz. 22:00

miejsce

1500m2 do wynajęcia
Ul. Emilii Plater 29, 00-688 Warszawa

organizator

Stowarzyszenie Pogotowie Kulturalno Społeczne

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 04 lis 2015 14:50

29 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 06 lis 2015 14:21

35 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 26 lis 2015 19:05

39 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
So, 05 gru 2015 17:00

45 PLN

Wyprzedane 

📄Technosoul & Up To Date Festival pres. Pozdro Techno Impact.

Main:
James Ruskin (Blueprint/Jealous God/Tresor – UK)
Oliver Ho aka Broken English Club Live! (Cititrax/Jealous God/Drumcode – UK)
Post Scriptum Live! (Infrastructure/Ostgut - ??)
Dtekk & Essence (Technosoul – PL)

Second floor – Trzeci Warszawski Salon Ambientu:
Gaap Kvlt
Michał Wolski
Błażej Malinowski
+ goście

Wraca 1500m2, wracamy i my. Z nową energią, z nowymi płytami w case'ach i z co najmniej kilkoma niespodziankami w zanadrzu.

Nasz pierwszy duży event od czasu tegorocznego Up To Date Festival to okazja do łączenia formuły znanego z nieznanym. W Warszawie gościć będziemy dwóch artystów, na muzyce których dorastaliśmy (James Ruskin i Oliver Ho), jak również jednego, który zadebiutował zaledwie kilka miesięcy temu. Oliver Ho (po raz pierwszy w Warszawie od 2002 roku!) zaprezentuje nam się jednak w całkowicie nowym wcieleniu (Broken English Club), a instynkt podpowiada nam, że Post Scriptum to ktoś więcej niż zamaskowany debiutant…

Alternatywę dla kawalkady bitów na głównej sali stanowić będzie Trzeci Warszawski Salon Ambientu. Potrzebę wysunięcia „muzyki tła” na pierwszy plan czujemy nie od dziś, dlatego postanowiliśmy spróbować, jak formuła ta sprawdzi się w wypadku regularnego klubowego wydarzenia. 
Drugą przestrzeń 1500x wypełni tej nocy brzmienie ambient, experimental, drone, dub, zapewnione przez artystów związanych z Technosoul: Michała Wolskiego, Błażeja Malinowskiego i enigmatycznego Gaap Kvlt. Spotkajmy się w poszanowaniu dla muzyki i najlepszego sposobu na jej odbiór – ciszy.

Dołączcie do naszej misji.
#pozdrotechno
@Technosoul

James Ruskin (Blueprint/Jealous God/Tresor – Londyn, UK)
Urodzony i wychowany w Londynie, James Ruskin jest jednym z najwybitniejszych przedstawicieli sceny brytyjskiej sceny techno. Od dwóch dekad jego produkcje rozbudzają olbrzymie emocje na parkietach klubów całego świata, a kultowe albumy „Point 2” i „Into Submission” to dziś prawdziwy kanon muzyki elektronicznej. Na oddzielną uwagę zasługują projekty poboczne, w ramach których James nagrywa wraz z przyjaciółmi – m.in. zmarłym przed kilkoma laty Richardem Polsonem (Outline), jak również Markiem Broomem (jako Fear Ratio), Regisem (jako O/V/R), Surgeonem i Oliverem Ho.

Ruskin jest nie tylko wyjątkowym producentem, ale i rewelacyjnym dj-em, uchodzi on bowiem za jednego z najsprawniejszych technnicznie znawców dj-skiego rzemiosła – hiphopowe korzenie nie poszły w las. Jego doskonałe sety z 3 gramofonów przez wiele lat podbijały serca publiczności na całym świecie, kilka lat temu dołączył do nich laptop z programem Ableton Live!, służący za trzeci bądź czwarty (!) gramofon, z którego to James dogrywa niewydane dotychczas produkcje i remixy popełnione przez siebie lub swoich przyjaciół. W swoich setach gra przede wszystkim techno we wszystkich jego odmianach, często jednak wplata weń klasyki acid house'u, electro czy bass music.

Oliver Ho AKA Broken English Club LIVE! (Jealous God/Cititrax/Blueprint/Drumcode… - Londyn, UK)
Ten niepozorny Brytyjczyk należy do grona najbardziej płodnych twórców, jakich świat techno widział. Około 80 (!) płyt jego autorstwa na przestrzeni ostatnich 20 lat nakładem wielu uznanych wytwórni (m. in. Blueprint, Cosmic, Drumcode, Poker Flat, Running Back, Podium…), a jego własne labele – Meta i Light & Dark – w swoim czasie narobiły olbrzymiego zamieszania.

Na Pozdro Techno Impact Oliver zaprezentuje swoje „najmłodsze dziecko”: Broken English Club, czyli projekt nawiązujący do najlepszych tradycji industrialu a la Suicide… w estetyce punkowego techno. Nasz event zbiega się w czasie z wydaniem „Suburban Hunting” - pierwszego albumu BEC, który wychodzi lada dzień… I ma sporą szansę dołączyć do grona najlepszych LP tego roku.

http://www.juno.co.uk/products/broken-english-club-suburban-hunting/591396-01/

Post Scriptum LIVE! (Infrastructure/Ostgut - ??)
Tajemniczy artysta ukrywający się pod pseudonimem Posct Scriptum jest autorem albumu wydanego zaledwie kilka miesięcy temu nakładem wytwórni Infrastructure New York. Właściciel wytwórni, Function, zdecydował się także na umieszczenie „Human Timescales” na kompilacji „Berghain 07”, a Post Scriptum pojawił się m.in. w Berghain czy Corsica Studios. Wokół artysty zrobiło się na tyle głośno, iż zaczął być zapraszany na najważniejsze wydarzenia muzyczne w tej części świata: fani Audioriver z pewnością pamiętają jego rewelacyjny występ na Wide Stage zaledwie kilka miesięcy temu.
Jego muzyka to sci-fi techno, doskonale znane fanom Jeffa Millsa czy Tadeo. Jak podaje fannpage artysty, jest to floor-friendly rhythms with crusty, minimal-style textures and vintage bleeps and electronic melodies. I tyle.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK