Biletomat Imprezy Tornado Wallace

Imprezy: Tornado Wallace

Bilety na imprezę

Tornado Wallace

termin

So, 07 maja 2016 godz. 22:00

miejsce

Mózg
Jana Zamoyskiego 20, 03-801 Warszawa

organizator

Fundacja Plateaux

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 06 maj 2016 23:59

15 PLN

Wyprzedane 

📄Tornado Wallace zagra w warszawskim klubie Mózg

Tornado Wallace
Support:
Rewelacyjny Luciano
Mitura
Hadrian

Po serii udanych imprez Głębokie Pasmo Goes Local wracamy do mocnego, międzynarodowego uderzenia. Już siódmego maja, w murach stołecznego Mózgu gościć będziemy jednego z naszych ulubionych DJów z dalekich Antypodów.

Tornado Wallace to bez dwóch zdań jedna z mocniejszych postaci na dzisiejszej house’owej scenie. Zaczął wcześnie, bo w wieku 18 lat w swoim rodzinnym Melbourne, gdzie zdobył status lokalnej legendy, grając niepowtarzalne, 8 godzinne sety. Od tamtej pory, ze swoimi płytami, co najmniej kilkukrotnie okrążył Ziemię, a w ciągu kilku ostatnich lat udało mu się na stałe zagościć w line upach najciekawszych klubów i festiwali świata. Dziś już nikt nie mówi o nim, jako ciekawostce z dalekich antypodów, a po prostu z wypiekami na twarzy oczekuje jego kolejnego występu. Zarówno w swoich setach djskich, jak i autorskich produkcjach w zachwycający sposób łączy house, techno i disco, co przyniosło mu rzeszę fanów na całym świecie. Wydawnictwa dla Delusions Of Grandeur, Beats In Space, ESP Institute, Sleazy Beats czy Instrument of Rapture i remiksy dla takich tuzów jak Cut Copy, Recloose, Mathew Dear lub Eddie C zdecydowanie podkreślają jego pozycję na rynku. Polska publiczność mogła podziwiać go niespełna trzy lata temu na występie w Warszawie i w minione wakacje na OFF Festivalu, gdzie podczas całonocnej muzycznej wyprawy porwał setki ludzi do wspólnego, ekstatycznego tańca.
A jak będzie w Mózgu siódmego maja?
Na pewno niebanalnie. Poprosiliśmy go o przynajmniej dwie godziny grania…

Support:
Rewelacyjny Luciano
Mitura
Hadrian

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK