Biletomat Imprezy TOULOUSE LOW TRAX - Before Festiwal Tauron Nowa Muzyka 2017

Imprezy: TOULOUSE LOW TRAX - Before Festiwal Tauron Nowa Muzyka 2017

Bilety na imprezę

TOULOUSE LOW TRAX - Before Festiwal Tauron Nowa Muzyka 2017

termin

So, 29 października 2016 godz. 21:00

miejsce

Jazz Club Hipnoza
Plac Sejmu Śląskiego 2, 40-032 Katowice

organizator

More Music Agency

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
So, 29 paź 2016 16:00

20 PLN

Wyprzedane

 

📄Tolouse Low Trax gwiazdą kolejnej odsłony Before Tauron Nowa Muzyka

TOLOUSE LOW TRAX (Salon Des Amateurs, Dusseldorf, DE)
support:
Bartek Baran live + dj set
Marganski (PR Trójka) dj set

Gość kolejnej imprezy z cyklu Before Tauron Nowa Muzyka to przedstawiciel nowej fali nietuzinkowych artystów z Dusseldorfu, związanych z kultowym klubem Salon Des Amateurs. To kameralne, ale bardzo wpływowe miejsce zasłynęło z ekscentrycznego profilu muzycznego i zamiłowania jego bywalców do nieskrępowanej zabawy do późnego rana. Na imprezach w Salonie można usłyszeć m.in. industrial, afrobeat, synthpop i italo disco miksowane bez ograniczeń z eksperymentalnym techno. W sobotę 29 października Hipnoza za sprawą Tolouse Low Trax na kila godzin zamieni się w katowicką wersję Salon Des Amateurs.

Tolouse Low Trax to dj i producent, który wraz z Leną Willikens i Wolfem Mullerem stanowi trzon djskiej załogi Salon Des Amateurs. Artysta w przeszłości współtworzył postrockowy Kreidler, a obecnie wydaje solowe nagrania dla takich wytwórni, jak Antinote, Karaoke Kalk i Themes For Great Cities. Jego sety to esencja niepowtarzalnego klimatu Salonu, łączące w jedną spójną całość eksperymenty artystyczne i zaskakujące zwroty akcji z hipnotycznymi, plemiennymi rytmami. Czyli dokładnie to, czego powinno się oczekiwać po dju, którego ksywka jest hołdem dla francuskiego XIX-wiecznego malarza Henriego de Toulouse-Lautreca. Zapraszamy gorąco.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK