Biletomat Imprezy Wake’n’Bass

Imprezy: Wake’n’Bass

Bilety na imprezę

Wake’n’Bass

termin

So, 05 września 2015 godz. 20:00

miejsce

Giżycko
, Giżycko

organizator

Fundacja Polish Water Sport Federation

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
So, 05 wrz 2015 16:00

30 PLN

Wyprzedane 

📄Pierwsza edycja Wake’n’Bass festiwal

Gooral

5 września w Giżycku odbędzie się pierwsza edycja Wake’n’Bass festiwal - wydarzenie, które łączy zawody wakeboardowe i imprezę muzyki elektronicznej.

godzina wpuszczania na wydarzenie 20.00, godzina rozpoczęcia 22.00

W skład festiwalu wchodzą Międzynarodowe Mistrzostwa Polski na Wyciągu Dwusłupowym i Finał Wake GP by Mastercraft. Za zawody wakebordowe odpowiadają Polski Związek Motorowodny i Narciarstwa Wodnego i Fundacja PWSF+.

Więcej o Wielkim Finale Wake GP: https://www.facebook.com/WakeGPPoland

Więcej o Międzynarodowych MP: https://www.facebook.com/PZMWiNW

Areną MP będzie WakePark Giżycko: https://www.facebook.com/WakeParkGizycko

Od 21.00 Wake’n’Bass przenosi sie do Twierdzy Boyen, gdzie odbywać sie będzie część muzyczna festiwalu. Odpowiada za nią Gooral - twórca Ethno Elektro, projektu z Mazowszem, czy Psio Crew.

Bass to festiwal niezależnej, wielowymiarowej i wielogatunkowej muzyki elektronicznej.

Artystą najbardziej znanym z całej stawki jest Gooral - twórca Ethno Elektro, projektu z Mazowszem, czy Psio Crew. Jest on zarazem odpowiedzialny za line up. Oprócz występu Goorala zagra 7 innych projektów. Na festiwal przyleci SHO, właściciel wytwórni Absys records by czynnie wziąć udział dj setem. Kolejną odsłoną to występ śląskiego dj-ja i producenta 5ceta znanego nie tylko z katowickiego Inqubatora, ale tez ze współpracy m.in. z Syntetikiem, czy muzyki do popularnego filmu „Jestem Bogiem”. Dla miłośników techno zaprezentuje sie młoda utalentowana śląska dj-ka Insomnia z kolektywy Scream Music, poznański zajawkowicz HeadOn, oraz Spectribe znany ostatnio z organizacji SLAP. Dla miłośników mocnych basów zapraszamy na występ 2Much, kolektywu skupiającego Spasa i wcześniej wspomnianego Spectribe. Artyści kojarzeni m.in. ze Sklapel, L.u.c, Kanał Audytywny, d0m czy Miloop. Na koniec warto wspomnieć o nowym elektronicznym projekcie Goorala. Mateusz Górny zaprezentuje przedpremierowy live act w klimatach: techno, elektronika, ambient…

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK