Biletomat Imprezy Wake’n’Bass

Imprezy: Wake’n’Bass

Bilety na imprezę

Wake’n’Bass

termin

So, 05 września 2015 godz. 20:00

miejsce

Giżycko
, Giżycko

organizator

Fundacja Polish Water Sport Federation

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
So, 05 wrz 2015 16:00

30 PLN

Wyprzedane 

📄Pierwsza edycja Wake’n’Bass festiwal

Gooral

5 września w Giżycku odbędzie się pierwsza edycja Wake’n’Bass festiwal - wydarzenie, które łączy zawody wakeboardowe i imprezę muzyki elektronicznej.

godzina wpuszczania na wydarzenie 20.00, godzina rozpoczęcia 22.00

W skład festiwalu wchodzą Międzynarodowe Mistrzostwa Polski na Wyciągu Dwusłupowym i Finał Wake GP by Mastercraft. Za zawody wakebordowe odpowiadają Polski Związek Motorowodny i Narciarstwa Wodnego i Fundacja PWSF+.

Więcej o Wielkim Finale Wake GP: https://www.facebook.com/WakeGPPoland

Więcej o Międzynarodowych MP: https://www.facebook.com/PZMWiNW

Areną MP będzie WakePark Giżycko: https://www.facebook.com/WakeParkGizycko

Od 21.00 Wake’n’Bass przenosi sie do Twierdzy Boyen, gdzie odbywać sie będzie część muzyczna festiwalu. Odpowiada za nią Gooral - twórca Ethno Elektro, projektu z Mazowszem, czy Psio Crew.

Bass to festiwal niezależnej, wielowymiarowej i wielogatunkowej muzyki elektronicznej.

Artystą najbardziej znanym z całej stawki jest Gooral - twórca Ethno Elektro, projektu z Mazowszem, czy Psio Crew. Jest on zarazem odpowiedzialny za line up. Oprócz występu Goorala zagra 7 innych projektów. Na festiwal przyleci SHO, właściciel wytwórni Absys records by czynnie wziąć udział dj setem. Kolejną odsłoną to występ śląskiego dj-ja i producenta 5ceta znanego nie tylko z katowickiego Inqubatora, ale tez ze współpracy m.in. z Syntetikiem, czy muzyki do popularnego filmu „Jestem Bogiem”. Dla miłośników techno zaprezentuje sie młoda utalentowana śląska dj-ka Insomnia z kolektywy Scream Music, poznański zajawkowicz HeadOn, oraz Spectribe znany ostatnio z organizacji SLAP. Dla miłośników mocnych basów zapraszamy na występ 2Much, kolektywu skupiającego Spasa i wcześniej wspomnianego Spectribe. Artyści kojarzeni m.in. ze Sklapel, L.u.c, Kanał Audytywny, d0m czy Miloop. Na koniec warto wspomnieć o nowym elektronicznym projekcie Goorala. Mateusz Górny zaprezentuje przedpremierowy live act w klimatach: techno, elektronika, ambient…

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!