Biletomat Imprezy Poznań XXANAXX dj set

Imprezy: XXANAXX dj set

Bilety na imprezę

XXANAXX dj set

termin

So, 11 czerwca 2016 godz. 22:00

miejsce

SQ klub
ul. Półwiejska 42, Poznań

organizator

SQ Klub

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
So, 11 cze 2016 18:00

20 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Xxanaxx zagra w poznańskim SQ klub

XXANAXX

11 czerwca 2016 to jest ta noc! 4. odważny DJ set w ramach Courage Festival.
Wystąpi xxanaxx. Chyba nie musimy Was dłużej namawiać…

Courage Festival to nowy festiwal muzyczny zorganizowany przez markę kultowych okularów Ray-Ban.

Jak sama nazwa wskazuje w ramach festiwalu czeka wiele odważnych, bezkompromisowych, zaskakujących wydarzeń i performensów. Wyzwala zarówno w muzykach i klubowiczach prawdziwą artystyczną ekspresję i odwagę do bycia sobą.

Niepokorna i bezkompromisowa marka zachwyca doborem artystów oraz faktem, że ze swoim festiwalem odwiedzi największe polskie miasta.

Klaudia i Michał znani ze swojej autentyczności, pasji i odwagi muzycznej grali już na najważniejszych polskich festiwalach: Open’er Festival, Audioriver and Selector.
Teraz czas na Courage Festival by Ray-Ban!

XXANAXX to w dużym skrócie duet z Warszawy tworzący muzykę elektroniczną. Wszystko zaczęło się gdy Klaudia rozglądała się za odpowiednim producentem, Michał poszukiwał wokalistki o nietypowym głosie. Ich scieżki skrzyżowały się w 2012 skąd nie było już powrotu. Od pierwszych chwil w studio wiedzieli, że chcą razem tworzyć muzykę. 
Pierwszy singiel zatytułowany “ Disappear" ujrzał światło dzienne w grudniu 2012 roku. W sierpniu 2013 nakładem U Know Me Records ukazała się debiutancka ep’ka zespołu z której znamy także utwory "Broken Hope" czy "Got U Under”.

Ich debiutancki album “Triangles”, który był jednym z najbardziej oczekiwanych debiutów roku ukazał się w maju 2014r. nakładem Warner Music Polska. Płyta została bardzo dobrze przyjęta przez media, fanów oraz polskich jak i zagranicznych artystów, a utwory takie jak "Stay", "Story" czy "Give U The World" na stałe zagościły w radioodbiornikach. Obecnie zespół od ponad roku owocnie koncertuje w kraju i zagranicą. Wystąpił na największych polskich festiwalach (Open'er, Audioriver, Selector) i kilku europejskich showcase'ach jak The Great Escape, Waves czy Reeperbahn.

Na jesień 2016 roku planowany jest drugi album w dyskografii zespołu.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.