Biletomat Imprezy XXANAXX dj set

Imprezy: XXANAXX dj set

Bilety na imprezę

XXANAXX dj set

termin

So, 11 czerwca 2016 godz. 22:00

miejsce

SQ klub
ul. Półwiejska 42, Poznań

organizator

SQ Klub

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
So, 11 cze 2016 18:00

20 PLN

Wyprzedane 

📄Xxanaxx zagra w poznańskim SQ klub

XXANAXX

11 czerwca 2016 to jest ta noc! 4. odważny DJ set w ramach Courage Festival.
Wystąpi xxanaxx. Chyba nie musimy Was dłużej namawiać…

Courage Festival to nowy festiwal muzyczny zorganizowany przez markę kultowych okularów Ray-Ban.

Jak sama nazwa wskazuje w ramach festiwalu czeka wiele odważnych, bezkompromisowych, zaskakujących wydarzeń i performensów. Wyzwala zarówno w muzykach i klubowiczach prawdziwą artystyczną ekspresję i odwagę do bycia sobą.

Niepokorna i bezkompromisowa marka zachwyca doborem artystów oraz faktem, że ze swoim festiwalem odwiedzi największe polskie miasta.

Klaudia i Michał znani ze swojej autentyczności, pasji i odwagi muzycznej grali już na najważniejszych polskich festiwalach: Open’er Festival, Audioriver and Selector.
Teraz czas na Courage Festival by Ray-Ban!

XXANAXX to w dużym skrócie duet z Warszawy tworzący muzykę elektroniczną. Wszystko zaczęło się gdy Klaudia rozglądała się za odpowiednim producentem, Michał poszukiwał wokalistki o nietypowym głosie. Ich scieżki skrzyżowały się w 2012 skąd nie było już powrotu. Od pierwszych chwil w studio wiedzieli, że chcą razem tworzyć muzykę. 
Pierwszy singiel zatytułowany “ Disappear" ujrzał światło dzienne w grudniu 2012 roku. W sierpniu 2013 nakładem U Know Me Records ukazała się debiutancka ep’ka zespołu z której znamy także utwory "Broken Hope" czy "Got U Under”.

Ich debiutancki album “Triangles”, który był jednym z najbardziej oczekiwanych debiutów roku ukazał się w maju 2014r. nakładem Warner Music Polska. Płyta została bardzo dobrze przyjęta przez media, fanów oraz polskich jak i zagranicznych artystów, a utwory takie jak "Stay", "Story" czy "Give U The World" na stałe zagościły w radioodbiornikach. Obecnie zespół od ponad roku owocnie koncertuje w kraju i zagranicą. Wystąpił na największych polskich festiwalach (Open'er, Audioriver, Selector) i kilku europejskich showcase'ach jak The Great Escape, Waves czy Reeperbahn.

Na jesień 2016 roku planowany jest drugi album w dyskografii zespołu.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK