Biletomat Inne Opole Czas na las / Unframed O₂pole

Inne: Czas na las / Unframed O₂pole

Galeria (powiększ)

 

📄Czas na las!

 

Czas na las to inicjatywa festiwalu Unframed, kolektywu Revive i Prezydenta Miasta Opole. Naszą wspólną misją jest walka o zdrowe środowisko, czysty tlen dla przyszłych pokoleń oraz stworzenie zielonej przestrzeni w Opolu.

Bilety na Unframed 2019 znajdziesz tutaj: https://www.biletomat.pl/imprezy/unframed-opole-2019-7607/

O festiwalu:

Unframed 2019 to festiwal muzyki elektronicznej, który odbędzie się 7 grudnia w Centrum Wystawienniczo - Kongresowe w Opolu, a wystąpią na nim między innymi: GusGus dj set, Dax J, Perc, Fabrizio Rat La Machina, Inhalt Der Nacht b2b Parallx czy Works Unit: Cleric i Reflec.

Idea festiwalu opiera się na radości, jedności i wzajemnym szacunku. Szacunku zarówno wobec współuczestników, jak i środowiska, dlatego wydarzenie będzie zorganizowane w zgodzie z duchem ekologii.

O akcji:
Bawiąc się z nami wspierasz ekologię! Z każdego sprzedanego biletu na Unframed 2019 przeznaczamy 10zł na wsparcie akcji i pokrycie kosztów sadzenia drzew liściastych, które sadzić będziemy 25 kwietnia 2020 roku w Parku na Osiedlu Armii Krajowej w Opolu. Wydarzeniu towarzyszyć będzie muzyka i zabawa, a o szczegółach dowiecie się już niebawem.

Dodatkowe wsparcie akcji można zapewnić kupując bilet wstępu, w którym zawarte jest pokrycie kosztów drzewa, bądź jakiejś części.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.