Biletomat Inne Poznań SPA 1306 - Krioliza

Inne: SPA 1306 - Krioliza

Bilety na

SPA 1306 - Krioliza

termin

Pt, 01 maja 2015 godz. 10:00

miejsce

Termy Maltańskie
ul. Termalna 1, 61-028 Poznań

organizator

Termy Maltańskie Sp. z o.o.

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard (Krioliza)

Pula

dostępna do
Wt, 30 cze 2015 23:00

999 PLN

Wyprzedane
 

📄Krioliza w Termach Maltańskich!

Wyjątkowa oferta na zabieg modelujący krioliza obejmująca wybrane partie ciała: brzuch, uda, pośladki lub ramiona. Wystarczy jedna wizyta w SPA 1306 i obwód części ciała poddanej zabiegowi zmniejszy się od 5 do 8 centymetrów. Promocyjna cena ( zamiast 1200 zł) to 999 zł obowiązuje do końca czerwca 2015 r.

Uwaga: Każdy zakupiony bilet podlega wymianie w kasach Term Maltańskich do końca 30 czerwca 2015 i po tym terminie nie będzie ważny.

Po zakupie biletu należy zadzwonić pod numer: 61 222 61 47 w celu ustalenia terminu zabiegu. SPA 1306 czynne jest w godzinach:

Pon-Pt: 13-21

Sobota-Niedziela i Święta: 11-21.

W czym tkwi tajemnica kriolizy?

Zabieg modelowania sylwetki polegający na usunięciu tkanki tłuszczowej poprzez schłodzenie jej do niskiej temperatury w zakresie minus 6-8 stopni. Komórki tłuszczowe poddane takiej temperaturze przez okres około 60 minut ulegają uszkodzeniu, (uszkodzenie to nie dotyczy skóry, mięśni ani nerwów). Dzięki zamrożeniu, lipidy z komórek tłuszczowych są uwalniane i na stałe niszczone (dzieje się tak dlatego, że lipidy w komórkach tłuszczowych krystalizują się w wyższej temperaturze), a następnie zostają usunięte z organizmu poprzez układ limfatyczny i naturalne procesy fizjologiczne. Obszary szczególnie polecane do modelowania zimnem to: brzuch, pośladki, uda oraz ramiona. Istnieje możliwość dokładnego pomiaru grubości tkanki, co umożliwia precyzyjne określenie parametrów chłodzenia. Krioliza gwarantuje najlepszy, możliwy do osiągnięcia metodami bezinwazyjnymi, efekt redukcji tkanki tłuszczowej, cellulitu i miejscowej otyłości już po jednym zabiegu.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.