Biletomat Koncerty Amy Winehouse Music Still Alive

Koncerty: Amy Winehouse Music Still Alive

Bilety na koncert

Amy Winehouse Music Still Alive

termin

Pon, 14 marca 2016 godz. 19:00

miejsce

Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki
ul. Fredry 9, Poznań

organizator

Blood Brothers Art Agency

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Bilet Pakietowy

Bilet Pakietowy

dostępna do
Pon, 14 mar 2016 15:00

0 PLN

Wyprzedane


Strefa C

Strefa C

dostępna do
Pon, 14 mar 2016 15:00

59 PLN

Wyprzedane


Strefa B

Strefa B

dostępna do
Pon, 14 mar 2016 15:00

89 PLN

Wyprzedane


Strefa A

Strefa A

dostępna do
Pon, 14 mar 2016 15:00

99 PLN

Wyprzedane 

📄Największe przeboje Amy Winehouse

Wojciech Myrczek
Kasia Moś
Aga Czyż
Karolina Supron

12 najbardziej znanych utworów Amy Winehouse będzie można posłuchać na żywo już niedługo na koncercie w Teatrze Wielkim im. Stanisława Moniuszki.

Poznańscy muzycy z CoOperate Orchestra wraz z niesamowitymi wokalistami wprowadzą was do świata tej niezwykłej artystki. Ale AMY WINEHOUSE Music Still Alive to nie tylko rewelacyjna muzyka. Spektakularna gra świateł i elementy aktorskie zmieniają to wydarzenie w podróż po bogatym we wzloty i upadki życiu brytyjskiej wokalistki.

Postaci Amy Winehouse nie trzeba przedstawiać. Wielu było zafascynowanych jej życiem i twórczością. Niedawno na ekranach kin pojawił się dokument "Amy" wyreżyserowany przez Asifa Kapadii, który spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem. Otrzymał nawet Europejską Nagrodę Filmową zwaną "Europejskim Oskarem". Wokalistka mimo swego nieidealnego, kontrowersyjnego życia była kochana i podziwiana przez rzeszę fanów. Jej szczere teksty i fenomenalny wokal poruszały i skłaniały do refleksji.Utwory "Rehab" czy "Back to Black" zna każdy, a teraz my przywrócimy je do życia.

Wojciech Myrczek - wokalista jazzowy. Jest laureatem wielu nagród krajowych i zagranicznych, w tym I miejsca i nagrody publiczności na Shure Montreux Jazz Voice Competition (Szwajcaria), Lotos Jazz Festival Bielska Zadymka Jazzowa 2010 (Bielsko-Biała), Jazz Voices 2011 (Litwa) oraz Międzynarodowych Spotkań Wokalistów Jazzowych 2007 (Zamość).

Kasia Moś - finalistka III edycji MUST BE THE MUSIC, występowała z zespołem "Pussycat Dolls Burlesque Reviev" obok Kelly Osborne, Mya i Carme Electra. Jej pierwszy singiel „Zatracam się” do którego powstał teledysk ma już ponad 200 000 odsłon na YouTube

Aga Czyż - wokalistka, autorka tekstów oraz kompozytorka z Poznania, półfinalistka trzeciej edycji programu "The Voice of Poland” (2013 rok - drużyna Marii Sadowskiej).

Karolina Supron - wokalistka solowa oraz sesyjna. Ze względu na swoje wszechstronne zainteresowania odnajduje się w wielu gatunkach muzycznych: pop, jazz, musical, soul, a nawet w klasyce.

Agencja artystyczna Blood Brothers serdecznie zachęca do wzięcia udziału w tym wydarzeniu !

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK