Biletomat Koncerty Amy Winehouse Music Still Alive

Koncerty: Amy Winehouse Music Still Alive

Bilety na koncert

Amy Winehouse Music Still Alive

termin

Pon, 14 marca 2016 godz. 19:00

miejsce

Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki
ul. Fredry 9, Poznań

organizator

Blood Brothers Art Agency

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Bilet Pakietowy

Bilet Pakietowy

dostępna do
Pon, 14 mar 2016 15:00

0 PLN

Wyprzedane


Strefa C

Strefa C

dostępna do
Pon, 14 mar 2016 15:00

59 PLN

Wyprzedane


Strefa B

Strefa B

dostępna do
Pon, 14 mar 2016 15:00

89 PLN

Wyprzedane


Strefa A

Strefa A

dostępna do
Pon, 14 mar 2016 15:00

99 PLN

Wyprzedane 

📄Największe przeboje Amy Winehouse

Wojciech Myrczek
Kasia Moś
Aga Czyż
Karolina Supron

12 najbardziej znanych utworów Amy Winehouse będzie można posłuchać na żywo już niedługo na koncercie w Teatrze Wielkim im. Stanisława Moniuszki.

Poznańscy muzycy z CoOperate Orchestra wraz z niesamowitymi wokalistami wprowadzą was do świata tej niezwykłej artystki. Ale AMY WINEHOUSE Music Still Alive to nie tylko rewelacyjna muzyka. Spektakularna gra świateł i elementy aktorskie zmieniają to wydarzenie w podróż po bogatym we wzloty i upadki życiu brytyjskiej wokalistki.

Postaci Amy Winehouse nie trzeba przedstawiać. Wielu było zafascynowanych jej życiem i twórczością. Niedawno na ekranach kin pojawił się dokument "Amy" wyreżyserowany przez Asifa Kapadii, który spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem. Otrzymał nawet Europejską Nagrodę Filmową zwaną "Europejskim Oskarem". Wokalistka mimo swego nieidealnego, kontrowersyjnego życia była kochana i podziwiana przez rzeszę fanów. Jej szczere teksty i fenomenalny wokal poruszały i skłaniały do refleksji.Utwory "Rehab" czy "Back to Black" zna każdy, a teraz my przywrócimy je do życia.

Wojciech Myrczek - wokalista jazzowy. Jest laureatem wielu nagród krajowych i zagranicznych, w tym I miejsca i nagrody publiczności na Shure Montreux Jazz Voice Competition (Szwajcaria), Lotos Jazz Festival Bielska Zadymka Jazzowa 2010 (Bielsko-Biała), Jazz Voices 2011 (Litwa) oraz Międzynarodowych Spotkań Wokalistów Jazzowych 2007 (Zamość).

Kasia Moś - finalistka III edycji MUST BE THE MUSIC, występowała z zespołem "Pussycat Dolls Burlesque Reviev" obok Kelly Osborne, Mya i Carme Electra. Jej pierwszy singiel „Zatracam się” do którego powstał teledysk ma już ponad 200 000 odsłon na YouTube

Aga Czyż - wokalistka, autorka tekstów oraz kompozytorka z Poznania, półfinalistka trzeciej edycji programu "The Voice of Poland” (2013 rok - drużyna Marii Sadowskiej).

Karolina Supron - wokalistka solowa oraz sesyjna. Ze względu na swoje wszechstronne zainteresowania odnajduje się w wielu gatunkach muzycznych: pop, jazz, musical, soul, a nawet w klasyce.

Agencja artystyczna Blood Brothers serdecznie zachęca do wzięcia udziału w tym wydarzeniu !

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK