Biletomat Koncerty Warszawa APOCALYPTICA

Koncerty: APOCALYPTICA

Bilety na koncert

APOCALYPTICA

termin

Śr, 07 października 2015 godz. 18:00

miejsce

COS Torwar
ul. Łazienkowska 6a, 00-449 Warszawa

organizator

Go Ahead

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard (miejsca stojące)

I Pula

dostępna do
Śr, 07 paź 2015 10:00

120 PLN

Wyprzedane


Standard (siedzące nienumerowane)

I Pula

dostępna do
Śr, 07 paź 2015 10:00

140 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄APOCALYPTICA w Warszawie!

APOCALYPTICA

Agencja Go Ahead z przyjemnością informuje, że w kwietniu 2015 roku na dwa koncerty do naszego kraju przyjedzie Apocalyptica! Finów zobaczyć będzie można 7 października na warszawskim Torwarze i 9 kwietnia w krakowskim Teatrze Łaźnia Nowa.

Wstęp: 18:00, Start: 20:00

Po międzynarodowym sukcesie albumu z 2010 roku (“7th Symphony”) muzycy zaangażowali się w kilka różnych projektów. Wspólnie koncertowali m.in. z orkiestrą Avanti!, z którą wystąpili także w Polsce. Po intensywnej trasie muzycy skupili się jednak na stworzeniu materiału na kolejną płytę macierzystego składu. Premiera ósmej płyty w dyskografii zespołu zaplanowana jest na początek 2015 roku.

Od powstania w 1993 roku, Apocalyptica łączy klasyczne formy i struktury muzyczne z elementami współczesnymi. W trakcie trwającej już dwadzieścia jeden lat kariery muzycy zagrali ponad tysiąc koncertów i występowali w ponad pięćdziesięciu krajach!

Kolejne albumy odnosiły sukcesy na całym świecie, a single podbijały zestawienia przebojów także dzięki współpracy z gwiazdami pokroju Gavina Rossdale’a, Dave’a Lombardo czy Villego Valo.

Na najnowszym albumie zespół podjął się kolejnego wyzwania i pracuje z Franky Perezem, którego głos usłyszymy nie tylko na płycie, ale także na koncertach. Perez znany jest z kilku składów, m.in Scars on Broadway (stworzonego wspólnie z Daronem Malakianem i Johnem Dolmayanem z System Of A Down). Współpracował też ze Slashem.

Polskie koncerty będą jednymi z pierwszych w Europie. Muzycy zapowiadają, że są w świetnej formie – po raz kolejny można więc spodziewać się świetnego widowiska.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK