Biletomat Najważniejsze wydarzenia muzyczne sezonu! SPRAWDŹ! Asaf Avidan & HIS BAND - STUDY ON FALLING

Koncerty: Asaf Avidan & HIS BAND - STUDY ON FALLING

Bilety na koncert

Asaf Avidan & HIS BAND - STUDY ON FALLING

termin

Czw, 30 Listopad 2017 godz. 19:00

miejsce

Stodoła
ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

organizator

Stodoła

Bilety


Standard (miejsca stojące)

I Pula

dostępna do
Czw, 30 list 2017 15:00

129 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Asaf Avidan powraca do Polski!

Asaf Avidan

otwarcie drzwi – 18:00

start koncertu – 19:00

Asaf Avidan

29 listopada - Kraków, Klub Studio
30 listopada - Warszawa, Klub Stodoła

Asaf Avidan powraca do Polski! Artysta obdarzony wyjątkowym głosem o hipnotyzującej barwie już pod koniec listopada wystąpi w Krakowie oraz Warszawie. Izraelska gwiazda rocka, folku i bluesa zaprezentuje materiał z najnowszego albumu "The Study On Falling”, który ukaże się na początku listopada 2017.

Początki kariery Asafa Avidana sięgają 2006 roku, kiedy to wydał swoją debiutancką minipłytę zatytułowaną "Now That You're Leaving". Dwa lata później na rynku ukazał się jego pierwszy album "The Reckoning", który nagrał wraz z zespołem The Mojos. Bezdyskusyjny talent oraz niepowtarzalna barwa głosu młodego muzyka przysporzył mu miliony fanów na całym świecie. Sam wokalista często porównywany jest do takich artystów jak Robert Plant czy Janis Joplin.

Obecnie Asaf Avidan ma na swoim koncie trzy albumy studyjne, wydane w ramach projektu "Asaf Avidan & The Mojos", jak również dwa krążki solowe. Najnowsza, autorska płyta artysty ujrzy światło dzienne na początku listopada 2017. Wydawnictwo zapowiada singiel o tym samym tytule - „The Study On Falling”.

https://asafavidan.lnk.to/TheStudyOnFalling

Materiał z nowego krążka wokalista zaprezentuje w ramach najnowszej trasy koncertowej, w trakcie której trzykrotnie wystąpi w Polsce. 29 listopada polska publiczność będzie miała okazję usłyszeć artystę w krakowskim Klubie Studio, a dzień później w warszawskiej Stodole.

ZAPRASZAMY

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Najważniejsze wydarzenia muzyczne sezonu! SPRAWDŹ! Bilety na koncerty Asaf Avidan

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.