Biletomat Koncerty AZ Doe Or Die 20th Anniversary Tour w/DJ DOO WOP

Koncerty: AZ Doe Or Die 20th Anniversary Tour w/DJ DOO WOP

Bilety na koncert

AZ Doe Or Die 20th Anniversary Tour w/DJ DOO WOP

termin

Nd, 21 czerwca 2015 godz. 19:00

miejsce

Klub Prokultura
Jagiellońska 17a, 40-032 Katowice

organizator

BIG idea

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
So, 20 cze 2015 11:00

40 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
So, 20 cze 2015 23:59

45 PLN

Wyprzedane


Standard

III Pula

dostępna do
Nd, 21 cze 2015 16:00

50 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄

AZ
DOE OR DIE 20TH ANNIVERSARY TOUR
w/DJ DOO WOP

AZ właśnie koncertuje po europie w ramach DOE OR DIE 20TH ANNIVERSARY TOUR! Nie mogliśmy przepuścić takiej okazji i nie zaprosić rapera ponownie do Katowic! Przeżyjmy to jeszcze raz! The real Hip-Hop is over here!

19:00 Start
20:00 Koncert AZ
21:00 After Party DJ DOO WOP

AZ wraca do Katowic z okazji 20 lecia albumu "Doe or Die" z 1995 roku, który znalazł się na pierwszym miejscu Billboardu w kategorii "U.S. Top R&B/Hip Hop Albums." Już 21 czerwca raper wystąpi w klubie Prokultura przy ul. Jagiellońskiej 17a w Katowicach w towarzystwie DJ DOO WOP z Nowego Jorku, Który tworzył z Tony Touchem grupę Diaz Brothers i współpracował ze ścisłą czołówką Amerykańskiej sceny!

AZ to ikona nowojorskiego rapu, pochodzący z Brooklynu raper, swoją karierę rozpoczął jeszcze w pierwszej połowie lat 90 i jest jednym z pionierów tzw. "złotej ery rapu". Był jedynym gościem na nieśmiertelnym albumie "Illmatic" Nas'a. W 2013 powrócił z albumem "Doe or Die 2", którego produkcją zajęli się najlepsi z najlepszych. Na płycie możemy usłyszeć producentów takich jak L.E.S., Buckwild, Pete Rock czy D.R. Period. AZ do pomocy zaprosił również Kanye West, Dr. Dre, DJ Toomp i swojego przyjaciela Nas'a, bo jak twierdzi "There are two types of people in the world, trend-setters & trend-sweaters,”.

"Feel My Pain" to pierwszy singiel AZ z albumu "Doe or Die 2".
www.youtube.com/watch?v=jdInToEp02Y

"AZ jest znany jako jeden z najbardziej wpływowych artystów, którzy kiedykolwiek chwycili za mikrofon" - www.allhiphop.com. Wymieniany jednym tchem z takimi nowojorskimi legendami jak Jay-Z, Biggie czy wspomniany wcześniej Nasir Jones. W 2003 jego singiel The Essence z albumu Aziatic został nominowany do nagrody Grammy.

AFTER PARTY:
DJ Motyl / DJ Wojna (Szpadyzor Records)

PATRONAT MEDIALNY:
CGM, Popkiller, Hip-Hop.pl, Brudnepoludnie.pl, Mobilizacja.pl, Radio Rap Centrum 89,0 FM, 40Kilo Vinyli, Rapublika, Break.pl

PARTNERZY:
Clockwork Music, Hiphopheadz.pl, Ticketportal.pl, Wyrwani Show Production.

Zamów bilety juz teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK