Biletomat Koncerty Bednarek

Koncerty: Bednarek

Bilety na koncert

Bednarek

termin

Nd, 13 grudnia 2015 godz. 18:00

miejsce

MTP Hala nr 2
Głogowska 14, 60-101 Poznań

organizator

Go Ahead

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
So, 12 gru 2015 23:59

45 PLN

Wyprzedane


Standard

II pula

dostępna do
Nd, 13 gru 2015 07:00

50 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Bednarek w Poznaniu!

Kamil Bednarek

Agencja Go Ahead z przykrością musi poinformować, że ze względu na zdrowie wokalisty, koncert Bednarka, zaplanowany na 11 listopada zostaje przeniesiony na 13 grudnia.

Poniżej oficjalne oświadczenie artysty:

„UWAGA!
Z przykroscią informujemy, że z obiektywnych przyczyn zdrowotnych jesteśmy zmuszeni odwołać lub przełożyć listopadowe koncerty zespołu BEDNAREK. Dotyczy to także najbliższych październikowych dat: Koszalina, Kostrzyna i Gorzowa.
Przepraszamy za zaistniałą sytuację i liczymy na szybki powrót na scenę.
Do zobaczenia wkrótce !!!”

Bilety kupione na koncert 11 listopada zachowują ważność na nową datę – Bednarek wystąpi w Poznaniu 13 grudnia w Hali nr 2 Międzynarodowych Targów Poznańskich. 


Agencja Go Ahead z przyjemnością zaprasza na cykl Koncertowa Jesień! Jak co roku w Poznaniu między październikiem a grudniem zobaczyć będzie można kluczowych artystów rodzimej sceny, jak i gwiazdy zagraniczne. W 2015 roku Jesień zapowiada się wyjątkowo intensywnie, a w jej ramach odbędzie się kilkanaście koncertów!

Wejście: 18:00 | Start: 19:00

11 listopada, również w Hali nr 2 MTP, wystąpi jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów – BEDNAREK. Muzyk zaczynał karierę w grupie Star Guard Muffin, rozpoznawalność zyskał jednak dzięki udziale w trzeciej edycji telewizyjnego „Mam talent!”. Podczas jesiennej trasy koncertowej Bednarek będzie promować następcę diamentowej płyty „Jestem...“, album „Oddycham“, na którym znajduje się przebojowy singiel „Chwile jak te“.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK