Biletomat Koncerty BITAMINA

Koncerty: BITAMINA

Bilety na koncert

BITAMINA

termin

Nd, 26 lipca 2020 godz. 20:58

miejsce

Dzika Plaża Powietrze i Trawa
None, 84-100 Swarzewo

organizator

Illegalbreaks

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 17 lip 2020 10:05

39 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 24 lip 2020 20:37

49 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Bitamina na Dzikiej Plaży!

Bitamina

 

Wejście od 19:30
Koncert: 20:58

Plaża, powietrze, trawa i muzyka! Nowe miejsce na mapie wybrzeża zaprasza na cykl koncertów ulubionych polskich wykonawców. Sesje live będą miały swój początek już w niedzielę 26 lipca – tego dnia o zachodzie słońca na plaży nad zatoką zagra BITAMINA.

Dojazd i więcej o Dzika Plaża Powietrze i Trawa:
https://bit.ly/2CdyhZU

*** BITAMINA ***

Bitamina powstała z przyjaźni i miłości do muzyki. Słychać to w tekstach i w produkcji bitów.
Drogi założycieli Bitaminy, Amara i Mateusza, skrzyżowały się w 2005 roku na obozie aktorskim Machulskich. Niedługo później dołączył do nich Piotr.
Ich pierwszym album „Listy Janusza” był utrzymany w stylistyce eksperymentalnego hip-hopu, ocierając się o jazz, i pełen gier słownych autorstwa Piotra Sibińskiego. W 2014 ukazał się cyfrowo „Plac Zabaw”. Wywołał spore zamieszanie i zainteresowanie wielu dziennikarzy muzycznych i osób ze środowiska. Pozytywne reakcje były motywacją do pracy nad kolejnymi produkcjami - powstał instrumentalny album „C”, gdzie artyści pokazali swój kunszt w tworzeniu ciekawych i połamanych bitów, zaskakując samplami i jazzowym klimatem. Kolejna produkcja to „Kawalerka”, kontynuacja „Placu Zabaw” - album bardziej piosenkowy, opowiadający o potknięciach i pierwszych krokach stawianych samemu, krok poza dziecinne podwórko. W 2019 zespół zaprezentował piątą płytę „Kwiaty i Korzenie”. Po raz pierwszy Piotr i Mateusz dzielą się mikrofonem, a do współpracy nad materiałem został zaproszony Moo Latte.

Więcej:
bitamina.bandcamp.com
facebook.com/TheBitaminaC
kalejdoskoprecords.com

***
BEZPIECZEŃSTWO

W tym roku wszyscy szczególnie musimy o nie dbać – i nie wystarczy tu nawadnianie i krem z filtrem 30 SPF. W związku z tym:
Przestrzegamy limitu osób, jakie możemy wpuścić na teren Dzikiej.

Zabierz ze sobą oświadczenie o stanie zdrowia: https://media.biletomat.pl/media/attachments/tickets_event/9630/OSWIADCZENIE_COVID.pdf

Dbając też o spokój Wasz i nasz, prosimy o wyrozumiałość i przestrzeganie podstawowych zasad:

* Dezynfekcja rąk – obowiązkowa przy wejściu, a potrzebne środki dezynfekcyjne znajdziecie też rozlokowane w punktach na całym terenie.
* Dystans – minimum magiczne 2 m od innych uczestników. Chociaż tęskno do uścisków i piąteczek, troszczymy się o siebie.
* Zasłanianie ust i nosa – jeśli serio znajdziecie się zbyt blisko osób drugich i trzecich, wiecie co robić z maseczkami/chustami!

Dziękujemy i wiemy, że zrozumiecie konieczność tych reguł. Be happy & be safe.
Widzimy się na plaży!

Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK