Biletomat Koncerty Poznań Bob One & Bas Tajpan

Koncerty: Bob One & Bas Tajpan

Bilety na koncert

Bob One & Bas Tajpan

termin

Pt, 17 kwietnia 2015 godz. 20:00

miejsce

Pod Minogą
Nowowiejskiego 8, 61-647 Poznań

organizator

P.W. Events

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Sprzedaż biletów została zakończonaPoszukaj wydarzenia Bob One & Bas Tajpan w innym terminie i miejscu.

Galeria (powiększ)

 

📄Bob One & Bas Tajpan w Poznaniu!

Bob One, Bas Tajpan

Agencja P.W. Events zaprasza serdecznie w kwietniu na koncert elektryzującego duetu poruszającego się w klimatach hip-hop/reggae do poznańskiego klubu Pod Minogą! Bob One i Bas Tajpan wykonają dla Was specjalnie tego wieczoru swoje wspólne utwory oraz najbardziej znane, solowe hity!

BOB ONE to jeden z najbardziej charakterystycznych wokali na polskiej scenie hip-hop/reggae. Zanim artysta zdecydował się na solową działalność, był związany z takimi składami jak Rainbow Hi-Fi czy Rub Pulse. W ciągu kilkunastu lat koncertowania miał okazję wystąpić między innymi przed popularnyn Gentlemanem, Sizzlą, Tippą Irie i wieloma innymi. W 2008 roku Bob One wydał solową płytę pt. „Jeden”. W trakcie kolejnych lat nagrywał wspólne utwory z takimi wykonawcami jak Hemp Gru, Firma, Onar, Tabu czy Junior Stress. Artysta stale współpracuje z Bas Tajpanem, z którym na początku 2012 roku nagrał EPkę „Wszystko na sprzedaż”, a następnie wyruszył we wspólną trasę koncertową.
W czerwcu 2013 nakładem śląskiej wytwórni MaxFloRec artysta wydał solowy album „Twój ruch”. W 2014 roku Bob One wraz z Bas Tajpanem otrzymali nominację w kategorii "Najlepszy hit" na gali Eska Music Awards za utwór "Daj z siebie wszystko".

BAS TAJPAN to, krótko mówiąc, pionier polskiej sceny reggae rapu. Tworząc muzykę już grubo ponad dekadę ma na swoim koncie zarówno największe i najbardziej klasyczne utwory pierwszej fali muzyki rap w Polsce, jak też znane milionom słuchaczy utwory utrzymane w tematyce reggae. Zaczynał w pierwszej połowie lat ’90. Udzielając się na legendarnych kompilacjach DJ 600V i IGS-a oraz wielu innych kojarzonych z początkiem kultury hip-hop w Polsce, od razu zyskał sobie ogromne grono słuchaczy wiernych mu po dziś dzień. W okolicach roku 1999 nawiązał bliską współpracę z Gutkiem (obecnie Indios Bravos), której efektem jest wiele słuchanych do dzisiaj utworów, oraz EP ich wspólnej formacji – MUSTAFARAI. Nikt nie jest w stanie policzyć ile koncertów zagrał, jednak występując w klubach i na scenach w całej Polsce może pochwalić się współpracą z takimi wykonawcami jak: Love Sen-C Music, Marika, DJ Feel-X, Grubson, Hajdas, Bakshish, East West Rockers, Jamal i wiele, wiele innych… W 2007 roku wraz z Miuoshem założył projekt Fandango Gang. Efektem był wspólny album o tym samym tytule. Na swoim koncie ma 3 solowe albumy, a najnowszy z nich wydany w styczniu tego roku, pt. "Slavic Rasta", zapowiada się na kolejny udany krążek artysty.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK