Biletomat Koncerty Poznań Bob One & Bas Tajpan

Koncerty: Bob One & Bas Tajpan

Bilety na koncert

Bob One & Bas Tajpan

termin

Pt, 17 Kwiecień 2015 godz. 20:00

miejsce

Pod Minogą
Nowowiejskiego 8, 61-647 Poznań

organizator

P.W. Events

Bilety

Sprzedaż biletów została zakończonaPoszukaj wydarzenia Bob One & Bas Tajpan w innym terminie i miejscu.

Galeria (powiększ)

 

📄Bob One & Bas Tajpan w Poznaniu!

Bob One, Bas Tajpan

Agencja P.W. Events zaprasza serdecznie w kwietniu na koncert elektryzującego duetu poruszającego się w klimatach hip-hop/reggae do poznańskiego klubu Pod Minogą! Bob One i Bas Tajpan wykonają dla Was specjalnie tego wieczoru swoje wspólne utwory oraz najbardziej znane, solowe hity!

BOB ONE to jeden z najbardziej charakterystycznych wokali na polskiej scenie hip-hop/reggae. Zanim artysta zdecydował się na solową działalność, był związany z takimi składami jak Rainbow Hi-Fi czy Rub Pulse. W ciągu kilkunastu lat koncertowania miał okazję wystąpić między innymi przed popularnyn Gentlemanem, Sizzlą, Tippą Irie i wieloma innymi. W 2008 roku Bob One wydał solową płytę pt. „Jeden”. W trakcie kolejnych lat nagrywał wspólne utwory z takimi wykonawcami jak Hemp Gru, Firma, Onar, Tabu czy Junior Stress. Artysta stale współpracuje z Bas Tajpanem, z którym na początku 2012 roku nagrał EPkę „Wszystko na sprzedaż”, a następnie wyruszył we wspólną trasę koncertową.
W czerwcu 2013 nakładem śląskiej wytwórni MaxFloRec artysta wydał solowy album „Twój ruch”. W 2014 roku Bob One wraz z Bas Tajpanem otrzymali nominację w kategorii "Najlepszy hit" na gali Eska Music Awards za utwór "Daj z siebie wszystko".

BAS TAJPAN to, krótko mówiąc, pionier polskiej sceny reggae rapu. Tworząc muzykę już grubo ponad dekadę ma na swoim koncie zarówno największe i najbardziej klasyczne utwory pierwszej fali muzyki rap w Polsce, jak też znane milionom słuchaczy utwory utrzymane w tematyce reggae. Zaczynał w pierwszej połowie lat ’90. Udzielając się na legendarnych kompilacjach DJ 600V i IGS-a oraz wielu innych kojarzonych z początkiem kultury hip-hop w Polsce, od razu zyskał sobie ogromne grono słuchaczy wiernych mu po dziś dzień. W okolicach roku 1999 nawiązał bliską współpracę z Gutkiem (obecnie Indios Bravos), której efektem jest wiele słuchanych do dzisiaj utworów, oraz EP ich wspólnej formacji – MUSTAFARAI. Nikt nie jest w stanie policzyć ile koncertów zagrał, jednak występując w klubach i na scenach w całej Polsce może pochwalić się współpracą z takimi wykonawcami jak: Love Sen-C Music, Marika, DJ Feel-X, Grubson, Hajdas, Bakshish, East West Rockers, Jamal i wiele, wiele innych… W 2007 roku wraz z Miuoshem założył projekt Fandango Gang. Efektem był wspólny album o tym samym tytule. Na swoim koncie ma 3 solowe albumy, a najnowszy z nich wydany w styczniu tego roku, pt. "Slavic Rasta", zapowiada się na kolejny udany krążek artysty.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.