Biletomat Koncerty Poznań BOKKA

Koncerty: BOKKA

Bilety na koncert

BOKKA

termin

Pt, 21 marca 2014 godz. 21:00

miejsce

SQ klub
ul. Półwiejska 42, Poznań

organizator

P.W. Events

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
Pt, 07 mar 2014 23:59

29 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Nd, 16 mar 2014 09:54

34 PLN

Wyprzedane


 

📄Koncert Bokka w Poznaniu

BOKKA

Najbardziej tajemniczy debiut 2013 roku - zespół Bokka, wystąpi 21 marca w poznańskim klubie SQ

BOKKA to warszawska formacja, która zadebiutowała w 2013 r. Zespół nie ujawnia swojej tożsamości, ukrywając się za szyldem nazwy. Mimo tego, że wiadomo o nich bardzo niewiele, ich debiutancka płyta pt. ‘Bokka’ spowodowała sporo zamieszania na rynku muzycznym. BOKKA często pojawia się na czołowych miejscach w rankingach muzycznych podsumowujących najlepsze produkcje minionego roku. 

Sygnowany przez wytwórnię NEXTPOP debiutancki album BOKKI został zatytułowany po prostu "BOKKA". Promujący płytę teledysk do „Town of Strangers” w ciągu jednego dnia wypełnił większość wpisów rodzimych fanów i dziennikarzy w mediach społecznościowych. Obok zespołu nie przeszły obojętnie także zachodnie media – o singlu napisał chociażby serwis Pitchfork. Album „BOKKA” często pojawia się na czołowych miejscach w rankingach muzycznych podsumowujących najlepsze produkcje 2013 roku. Krytyków i słuchaczy urzekło nie tylko nowoczesne brzmienie wypełnione odgłosami otoczenia, co tajemnica jaką owiane są personalia członków zespołu. 

BOKKA to także pierwszy polski zespół, który dołączył do grona artystów tegorocznego Festiwalu Open’er. Wiemy o nich jedynie, że pochodzą z Warszawy. Ich debiutancki wideoklip „Town of Strangers” zrealizował młody reżysersko – operatorski kolektyw PSYCHOKINO. „Town of Strangers” to filmowy obraz i muzyka, która mówi sama za siebie. 

Debiutancki album projektu BOKKA to jednolita mieszanka nowoczesnego myślenia, oryginalnych kompozycji i odważnego eksperymentu. Punktem wyjścia przy tworzeniu piosenek były dźwięki zaczerpnięte z codzienności: wstrząsana butelka wody, uderzane pudełka po chusteczkach i butach, wrzucane do bębna orzechy. W utworach słychać nieustanną i niczym nieograniczoną zabawę. 

Promujący album singiel "Town Of Strangers" oparty został na hipnotycznym wokalu i minimalistycznym bicie, który brzmi jak ze starej płyty winylowej. To w nim, zamiast tradycyjnego werbla, odzywa się potrząsana butelka wody.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Za bilety na to wydarzenie nie można płacić voucherami.

Kupując bilety na to wydarzenie nie można użyć kodów rabatowych.

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK