Biletomat Koncerty Brodka, Zalewski, Hatti Vatti & Lady Katee / SeaZone 2016

Koncerty: Brodka, Zalewski, Hatti Vatti & Lady Katee / SeaZone 2016

Bilety na koncert

Brodka, Zalewski, Hatti Vatti & Lady Katee / SeaZone 2016

termin

Pt, 10 czerwca 2016 godz. 18:00

miejsce

Opera Leśna
ul. Stanisława Moniuszki 12, 81-829 Sopot

organizator

Portobello Group Sp. z o.o.

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 10 cze 2016 12:00

25 PLN

Wyprzedane

 

📄SeaZone Music & Conference | 9-11 czerwca 2016, Sopot

Brodka, Krzysztof Zalewski, Hatti Vatti

Brodka - Laureatka trzeciej edycji Idola, zdobywczyni Fryderyków, nominowana do Paszportu Polityki. Nie lubi odcinać kuponów i nie boi się ryzykować. Mimo niepokornej artystycznie duszy od samego początku kariery zyskała ogromne uznanie polskiej publiczności, a każde jej kolejne wydawnictwo przekracza rekordy sprzedaży. Obecnie ma na koncie dwie Złote i jedną podwójną Platynową Płytę, a na sopockiej scenie zagra materiał z nowego, czwartego wydawnictwa „Clashes”, którego premierę zaplanowano na 13 maja. 
Album ukaże jej nową gitarową stronę, będzie odmienny od tego co grała dotychczas, a utwory nagrane w Stanach Zjednoczonych są samodzielnymi kompozycjami Brodki. O brzmienie wydawnictwa zadbał Noah Georgeson współpracujący z Joanna Newsom i Devendra Banhartem.

Koncerty obu artystek poprzedzi Krzysztof Zalewski, jeden z najlepszych polskich wokalistów, multiinstrumentalista i kompozytor. Po głównej roli w filmie „Historia Roja”, współpracy z Nosowską i Hey, Brodką i Muchami zaprezentuje się w solowym materiale. Poza utworami z albumu „Zelig” usłyszymy nowe kompozycje z jeszcze nie wydanego krążka. Będzie to prawdziwy rockowy test na żywym organizmie publiczności.

Zanim jednak Zalewski uwolni rockowego ducha koncert otworzy trójmiejski producent Hatti Vatti z udziałem wokalistki Lady Katee.

Koncerty rozpoczną się o godzinie 18.00

Koncert jest częścią konferencji SeaZone Music & Conference | 9-11 czerwca 2016, Sopot

Największe w Polsce spotkanie osób związanych z rodzimą i międzynarodową sceną muzyczną. Przez dwa dni ponad 100 prelegentów z kraju i ze świata będzie dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem podczas kilkudziesięciu prelekcji, seminariów, warsztatów i paneli dyskusyjnych. Nie zabraknie również prezentacji najnowszego sprzętu i oprogramowania. Aktywności konferencji odbywają się w kilku prestiżowych lokalizacjach: Sheraton Hotel Sopot, Opera Leśna, Państwowa Galeria Sztuki, Sala Kameralna Teatru Wybrzeże, Galeria Dwie Zmiany, Nowy Dworzec w Sopocie, Hipodrom.

Część wieczorna to blisko 200 artystów: muzyków, wokalistów i DJów, którzy wystąpią w kilkunastu sopockich klubach. Punktem kulminacyjnym muzycznej części SeaZone Music & Conference są koncerty w sopockiej Operze Leśnej. Niepowtarzalne widowisko, którego nie można przegapić.
http://seazonesopot.pl
http://facebook.com/seazonesopot
http://facebook.com/seazonesopot

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK