Biletomat Koncerty Chemia

Koncerty: Chemia

Bilety na koncert

Chemia

termin

Czw, 29 października 2015 godz. 19:00

miejsce

Klub Wytwórnia
ul. Łąkowa 29, 90-554 Łódź

organizator

Toya Studios Sp. z.o.o.

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Sprzedaż biletów została zakończonaPoszukaj wydarzenia Chemia w innym terminie i miejscu.


 

📄Chemia w klubie Wytwórnia!

Chemia, Killing Silence

Chemia rusza w trzecią trasę koncertową. Zespół przyjedzie do Wytwórni z utworami z albumu „Let me”.

Premiera płyty jest planowana na 18 września 2015 roku. Nowy, pełen mocnych riffów album powstał we współpracy z legendarnym producentem Mike’em Fraserem, który nagrywał i miksował muzykę takich zespołów, jak Led Zeppelin, Metallica, AC/DC i Aerosmith.

Album ukaże się równocześnie w całej Europie, a chwilę później w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Japonii. Zespół już zaczął swoją trasę promocyjną w Wielkiej Brytanii i Niemczech. Na świecie wita się z publicznością za pomocą dwóch hasztagów #GoodMornigWorld#WeAreFromPoland.

Numer został wybrany jednogłośnie na międzynarodowy singiel przez promotorów z całej Europy, w tym oczywiście też z Polski. Wszyscy stwierdzili, że w najlepszy sposób definiuje styl Chemii.

Koncept teledysku jest wynikiem artystycznej kreacji zespołu oraz producentów z Anglii. I w taki właśnie postindustrialny sposób Chemia przywita się z publicznością na całym świecie!

Gość specjalny - Killing Silence

Killing Silence to energetyczny kopniak, którego długo nie zapomnicie. Przyjdźcie na koncert i przekonajcie się, dlaczego wygrali Antyfest 2014 i zagrali przed Black Sabbath na Impact Festival.
Killing Silence – rock power is coming!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK