Biletomat Koncerty Counterfeit

Koncerty: Counterfeit

Bilety na koncert

Counterfeit

termin

Pt, 31 marca 2017 godz. 19:45

miejsce

Proxima
Żwirki i Wigury 99a, 02-089 Warszawa

organizator

Go Ahead

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 30 mar 2017 23:59

79 PLN

Wyprzedane


VIP

VIP

dostępna do
Czw, 30 mar 2017 23:59

169 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 31 mar 2017 11:33

90 PLN

Wyprzedane 

📄Counterfeit w warszawskiej Proximie

Counterfeit

wejście: 19:00
start: 19:45

Bilet VIP:

- Pre-show meet and greet
- Plakat z limitowanej edycji
- znaczek i naklejki

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert Counterfeit! Zespół zagra w Proximie 31 marca 2017 roku!

Pełna punk-rockowej energii grupa z Londynu po świetnie przyjętych koncertach w czerwcu tego roku, wróci do nas już niedługo. Wystąpią w Warszawskiej Proximie.

Formacja ma na swoim koncie 2 EPki – „Enough” i „Come Get Some”, ale też gościnne wizyty na kilku składankach. Oprócz swoich wyczynów gitarowo-wokalnych, lider formacji – Jamie Campbell Bower – udzielał się w wielu produkcjach telewizyjnych i kinowych. Mogliście zobaczyć go w „Harrym Potterze”, „Zmierzchu”, „Demonicznym Golibrodzie z Fleet Street”, „Darach Anioła” i serialu „Camelot”, gdzie grał Króla Artura. Mimo swojego młodego wieku i stażu, ten pięcioosobowy skład stara się wyrwać z butów wszystkich swoich fanów i… robi to niesamowicie dobrze. Potwierdzić mogą wszyscy Ci, którzy dotarli w czerwcu do Proximy, Blue Note albo Alibi.

Nowy singiel – „Addiction”, który miał swoją premierę w kultowym programie Dana P. Cartera - Radio 1 Rock Show, zwiastuje trasę po Wielkiej Brytanii i Europie. Utwór został nagrany w Broadfields Studio przez Thomasa Mitchenera, który ma na swoim koncie współpracę z zespołami Frank Carter & The Rattlesnakes i Dead! W dniu wypuszczenia singla, Counterfeit ogłosili także, że udało im się podpisać kontrakt z Xtra Mile Recordings. Z tej stajni wychodzą także Frank Turner i Against Me!

Jamie skomentował ten kawałek „Wierzę, że możemy stać się od czegoś uzależnieni. Obojętnie czy substancji, uczucia, osób, miejsc… Lista jest nieskończona, ale ostatecznie ta obsesja na punkcie trucizny twojego wyboru sprawia, że stajesz się pusty. „Addiction” to kawałek o pokonywaniu tej potrzeby i jakichkolwiek form zniewolenia. Powinniśmy raczej zgodzić się z tym, że świat się kręci, niż próbować go kontrolować. Ta piosenka punktem startowym nowego początku, a nadejdzie dużo więcej.”
2016 rok był dla nich bardzo absorbujący. Długa trasa koncertowa z wyprzedanymi koncertami i wiele europejskich festiwali, 2017 rok będzie jeszcze mocniejszy! Sprzedaż biletów na koncert rusza już jutro, o 10:00!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Koncertowy marzec w Warszawie!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK