Biletomat Koncerty Kraków CurlyHeads w Klubie Kwadrat

Koncerty: CurlyHeads w Klubie Kwadrat

Bilety na koncert

CurlyHeads w Klubie Kwadrat

termin

Nd, 29 marca 2015 godz. 18:30

miejsce

Kwadrat
Stanisława Skarżyńskiego 1, 31-866 Kraków

organizator

Magic Music

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
So, 28 mar 2015 23:59

39 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Nd, 29 mar 2015 15:00

49 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄CurlyHeads w Klubie Kwadrat!

Dawid Podsiadło – wokal, Tomek Szuliński – gitara, Tomek Skuta – bas, Oskar Bała – gitara, Damian Lis – bębny

Solowy album Dawida Podsiadło ciągle utrzymuje się w czołówce najpopularniejszych płyt w Polsce, a tymczasem debiutancka płyta „Curly Heads” - macierzystego zespołu Dawida pokryła się złotem.

Otwarcie bram: 18:30 Start: 20:00

Curly Heads to pięć talentów, pięciu młodych i zdolnych chłopaków, którzy w bardzo naturalny sposób romansują z dźwiękami. Połączyła ich przyjaźń , pochodzą z Dąbrowy Górniczej, w 2010 roku chwycili za instrumenty i postanowili grać razem. Przetrwali w przyjaźni najbardziej burzliwy okres solowej kariery Dawida, bez poczucia straty, bo przedtem zdążyli wspólnie poczuć rożne smaki muzykowania. Minione dwa lata okazały się dla chłopaków ogromnym skokiem ku dojrzałości, zarówno muzycznej, jak i emocjonalnej. Podsiadło przyznaje, że CH było od początku jego siłą napędową, zalążkiem jego muzycznej tożsamości i po ogromnym sukcesie płyty solowej cieszy się na "powrót do domu".

Gatunkowo płyty "Ruby Dress Skinny Dog" nie da się zamknąć w muzycznej nomenklaturze, ale na pewno głównym elementem spajającym całość jest energia której najjaskrawszym przykładem jest pierwszy singel promujący wydawnictwo: „Reconcile”:

https://www.youtube.com/watch?v=cE7YZH3JeNY% Tego numeru ani nie wolno, ani nie da się słuchać po cichu! Pod koniec 2014 roku ukazał się debiutancki album zespołu „ Ruby Dress Skinny Dog” pełen rockowych brzmień, swobody i zadziornego wokalu wokalisty Dawida Podsiadło. Płyta szybko osiągnęła status złotej a kluby podczas jesiennej trasy koncertowej były wypełnione po brzegi. Teraz Curly Heads wracają na trasę „Burning Down Tour 2015” z nową porcją energii i rock’n’rolla !

Skład Zespołu:
Dawid Podsiadło – wokal Tomek Szuliński – gitara Tomek Skuta – bas Oskar Bała – gitara Damian Lis – bębny

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Za bilety na to wydarzenie nie można płacić voucherami.

Kupując bilety na to wydarzenie nie można użyć kodów rabatowych.

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.