Biletomat Koncerty Poznań Czesław Śpiewa

Koncerty: Czesław Śpiewa

Bilety na koncert

Czesław Śpiewa

termin

Śr, 25 marca 2015 godz. 20:00

miejsce

Eskulap
ul. Stanisława Przybyszewskiego 39, 60-356 Poznań

organizator

Outside Art

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
Nd, 22 mar 2015 12:38

45 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Wt, 24 mar 2015 23:59

50 PLN

Wyprzedane


Standard

III Pula

dostępna do
Śr, 25 mar 2015 16:00

55 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Koncert Czesław Śpiewa w Eskulapie

CZESŁAW ŚPIEWA

19:00 otwarcie drzwi, 20:00 start koncertu

Zespół Czesław Śpiewa to jeden z bardziej popularnych i cenionych zespołów w Polsce. Należy również do niekwestionowanych ulubieńców publiczności, która podczas koncertów na żywo docenia nie tylko brzmienia i dźwięki, ale też i oryginalną konferansjerkę w wykonaniu Czesława Mozila, który stoi na czele grupy. Każdy występ w wykonaniu Czesław Śpiewa zostaje podnisiony do rangi muzycznego spektaklu. To wielobarwne widowisko z wirtuozerskimi popisami instrumentalnymi - wszyscy członkowie zespołu są absolwentami Royal Danish Music Academy. Na koncertach muzyka przeplata się z autobiograficznymi anegdotami i nietuzinkowymi żartami. Mają na koncie 15 nominacji do "Fryderyków", 3 zdobyte statuetki, ponad 900 zagranych koncertów w Polsce i za granicą.

Wiosna 2015 roku to trasa koncertowa promująca najnowszą autorską płytę zespołu pt. "Księga Emigrantów. Tom 1", która ukazała się z początkiem października 2014. Wydawnictwo prusza trudny temat emigracji. Ale kto ma śpiewać o emigrantach, jak nie Czesław Mozil?
Płyta "Księga Emigrantów. Tom I" zespołu Czesław Śpiewa to płyta o emigracji, o tym, jak trudno nam kochać Polskę, ale też o tym - jak łatwo bez tej miłości nam się pogubić. To płyta o marzeniach i realiach, o pragnieniach i ich weryfikacji przez codzienność. To płyta o tym, że większa odległość od Ojczyzny wcale nie zwiększa do niej dystansu. Jednak koniecznym jest, by znaleźć dystans w sobie i mieć odwagę o tym zaśpiewać. Ta płyta jest oparta na faktach i prawdzie. W 13 piosenkach zawierają się historie i doświadczenia, które są stale udziałem tych, którzy poznają temat emigracji. Razem z ich emocjami i uczuciami, rozczarowaniami i tęsknotami, nadziejami i złością na to, jak wygląda rzeczywistość. Z całą mocą potwierdza to sam emigrant- Czesław Mozil, bo przecież i taką rolę w życiu przyszło mu grać. A, że Czesław jest artystą autentycznym, życie przekłada się tu na scenę. Ta płyta to jego osobiste świadectwo, przeżycia i zdarzenia, które są faktyczne i prawdziwe, a które w zgrabne, ale i mocne teksty piosenek ujął Michał Zabłocki. To wiarygodny i rzetelny głos w dyskusji o emigracji. A zostaje on podjęty przez tego, ktory uczył się Polski z dalekiej i bliskiej perspektywy, wielokrotnie i wciąż na nowo.

"Księga Emigrantów. Tom I":
Teksty piosenk napisał Michał Zabłocki.
Muzykę skomponował Czesław Mozil.
Na płycie zagrało siedem idealnie skomponowanych indywidualności i osobowosci muzycznych.

Marie Louise Von Bülow: bas, kontrabas, flet poprzeczny, chórki
Karen Duelund Guastavino: saksofony, klarnet, chórki
Martin Bennebo Pedersen: akordeon, pianino, hammond, chórki
Hans Find Moller: gitary, chórki
Jakob Munck Mortensen: instrumenty dęte, suitcase of noise, chórki
Troels Drasbeck: perkusja, instrumenty perkusyjne, dzwoneczki, chórki
Czesław Mozil: pianino, quasi tenor


9 marca 2015 zespół rozpoczyna wiosenną trasę koncertową, która będzie promowała wydawnictwo. Koncerty na żywo to zdecydowanie najmocniejsza strona zespołu. Muzycy zabierają swoich słuchaczy w zwariowaną podróż do krainy dźwięków. Używają do tego szerokiej gamy instrumentów, improwizują, reagują na nastroje publiczności, tworzą niesamowity klimat.

Twórczość Czesław Śpiewa sprawdza się w kameralnych salach koncertowych, urokliwych knajpakch, jak i w przestrzeni plenerów. W każdej z tych sytuacji nawiazują doskonały kontakt z widzami. Każdy z koncertów jest niepowtarzalny, choćby ze względu na obecność improwizacji muzycznej, jak i jej elementów pojawiających się w wypowiedziach Czesława.

Zamów bilety juz teraz na Biletomat.pl!

Za bilety na to wydarzenie nie można płacić voucherami.

Kupując bilety na to wydarzenie nie można użyć kodów rabatowych.

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.