Biletomat Bilety Kolekcjonerskie Dan Owen - Warszawa

Koncerty: Dan Owen - Warszawa

Bilety na koncert

Dan Owen - Warszawa

termin

Pt, 14 Wrzesień 2018 godz. 20:00

miejsce

Hydrozagadka,
ul. 11 listopada 22, Warszawa

organizator

Go Ahead

Bilety


Standard

I pula

dostępna do
Czw, 13 wrze 2018 23:59

59 PLN

Wyprzedane


Standard

II pula

dostępna do
Pt, 14 wrze 2018 16:00

70 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Dan Owen w Warszawie!

Dan Owen

wejście: 19:00, start: 20:00

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert Dana Owena! Muzyk wystąpi 13 września w poznańskiej Meskalinie i dzień później w warszawskiej Hydrozagadce!

25-letni Brytyjczyk nie wypromował swojej muzyki, jak większość nowych talentów, za pomocą social mediów. Przygodę z muzyką rozpoczął jeszcze jako nastolatek, bo pierwsze koncerty zagrał w wieku 13 lat. Po niezliczonej ilości solowych występów w brytyjskich pubach, został zaproszony do współpracy przez legendarną wytwórnię Atlantic Records. Singiel „Made To Love You” z debiutanckiej płyty („Stay Awake With Me”) został odtworzony ponad 15 milionów razy.

Płyta wyprodukowana została w londyńskim RAK pod okiem producenckiego duetu MyRiot, którzy odpowiadają m.in. za nagrania London Grammar, Birdy czy Halsey.

https://www.youtube.com/watch?v=tcnmSmVA0W0

Nadchodzące koncerty będą pierwszą okazją, by zobaczyć Dana Owena na żywo! Sprzedaż biletów na koncert rusza 8 czerwca. Zapraszamy!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

 

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety Kolekcjonerskie Bilety na koncerty Dana Owena

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.