Biletomat Koncerty Katowice Dog Eat Dog + Reno Vega

Koncerty: Dog Eat Dog + Reno Vega

Bilety na koncert

Dog Eat Dog + Reno Vega

termin

Nd, 03 kwietnia 2016 godz. 18:00

miejsce

MegaClub
Żelazna 15, 40-851 Katowice

organizator

Knock Out Productions

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
So, 02 kwi 2016 23:59

70 PLN

Wyprzedane


Standard

II pula

dostępna do
Nd, 03 kwi 2016 14:00

80 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Dog Eat Dog + Reno Vega w Katowicach!

Dog Eat Dog, Reno Vega

Wejście: 18:00
Start: 18:30

Dog Eat Dog + Reno Vega

Knock Out Prodcutions z przyjemnością informuje: po świetnie przyjętych zeszłorocznych koncertach pochodząca z New Jersey formacja Dog Eat Dog wraca do Polski. Amerykanie wystąpią 03.04 w katowickim MegaClubie. Jaku support zagra niemiecki zespół Reno Vega.

DOG EAT DOG (USA) rap metal, hardcore punk:

Trzy koncerty Dog Eat Dog w Polsce z 2015 roku, były po paroma względami wyjątkowe. Choćby ze względu na genialne przyjęcie, jakie zgotowaliście amerykańskiej kapeli oraz na to, że DED zagrał wtedy w całości swój kultowy debiut „All Boro Kings”, który w 2014 roku skończył 20 lat. Rok 2016 to kolejna rocznica dla Dog Eat Dog. Także 20 lat kończy druga płyta kapeli, „Play Games”. Do dziś z tamtych czasów są w zespole basista Dave Neabore, perkusista Brandon Finley i wokalista John Connor. I na pewno nie zapomną umieścić w setliście kawałków z dwójki. Raczej nie zabraknie hitów, jak „No Fronts”, "Strip Song”, „If These Are Good Times”, czy „Who's The King”, aczkolwiek to dopiero okaże się w praniu. Jednakże na milion procent już teraz można być pewnym jednego – zabawa będzie na całego, atmosfera będzie wspaniała, a muzycy DED po raz kolejny będą nas miło wspominać. Czeka was kilkadziesiąt minut w luzackim, imprezowym klimacie. Pamiętacie? „No guns just blunts we kick this just for fun” – to fragment tekstu “No Fronts”.
Sprawdź, jeśli lubisz: Cro-Mags, Nullset, H-Blocks, Mucky Pup, Bionic Jive, Kazik Na Żywo...

RENO VEGA (Niemcy) stoner rock:

Mają poczucie humoru. Pokręcone, ale mają. Określają się "największym małym zespołem na świecie", pochodzą zza naszej zachodniej granicy, za bazę mając Frankfurt nad Menem. Jest ich trzech: Leif Korbel, Martin Wiese i Rainer Hartmann. Upierają się, aby ich muzykę określać po prostu rockiem, aczkolwiek słychać w niej echa psychodelii, tak wielkiego kiedyś w Niemczech krautrocka, bardziej współczesnej, alternatywnej odmiany rockowej muzyki, z garażowym brzmieniem. Brzmią i grają bardzo oldschoolowo i czuć, że nie jest to strojenie się w modne piórka, lecz autentyczna potrzeba ducha. Piosenki prowadzi niesamowity wokal Leifa, który brzmi tak, jakby facet ani przez chwilę nie rozstawał się z jointem. Wielbiciele rocka z przełomu lat 60. i 70. oraz garażowej odmiany rockowej muzyki, będą zachwyceni.
Sprawdź, jeśli lubisz: Fu Manchu, Queens Of The Stone Age, Hawking ...
http://rvrb.fm/YVS3Qx
https://www.facebook.com/VegaSound
https://www.youtube.com/watch?v=YAYGEuiS56s

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK