Biletomat Koncerty Dog Eat Dog + Reno Vega

Koncerty: Dog Eat Dog + Reno Vega

Bilety na koncert

Dog Eat Dog + Reno Vega

termin

Nd, 03 kwietnia 2016 godz. 18:00

miejsce

MegaClub
Żelazna 15, 40-851 Katowice

organizator

Knock Out Productions

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
So, 02 kwi 2016 23:59

70 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Nd, 03 kwi 2016 14:00

80 PLN

Wyprzedane 

📄Dog Eat Dog + Reno Vega w Katowicach!

Dog Eat Dog, Reno Vega

Wejście: 18:00
Start: 18:30

Dog Eat Dog + Reno Vega

Knock Out Prodcutions z przyjemnością informuje: po świetnie przyjętych zeszłorocznych koncertach pochodząca z New Jersey formacja Dog Eat Dog wraca do Polski. Amerykanie wystąpią 03.04 w katowickim MegaClubie. Jaku support zagra niemiecki zespół Reno Vega.

DOG EAT DOG (USA) rap metal, hardcore punk:

Trzy koncerty Dog Eat Dog w Polsce z 2015 roku, były po paroma względami wyjątkowe. Choćby ze względu na genialne przyjęcie, jakie zgotowaliście amerykańskiej kapeli oraz na to, że DED zagrał wtedy w całości swój kultowy debiut „All Boro Kings”, który w 2014 roku skończył 20 lat. Rok 2016 to kolejna rocznica dla Dog Eat Dog. Także 20 lat kończy druga płyta kapeli, „Play Games”. Do dziś z tamtych czasów są w zespole basista Dave Neabore, perkusista Brandon Finley i wokalista John Connor. I na pewno nie zapomną umieścić w setliście kawałków z dwójki. Raczej nie zabraknie hitów, jak „No Fronts”, "Strip Song”, „If These Are Good Times”, czy „Who's The King”, aczkolwiek to dopiero okaże się w praniu. Jednakże na milion procent już teraz można być pewnym jednego – zabawa będzie na całego, atmosfera będzie wspaniała, a muzycy DED po raz kolejny będą nas miło wspominać. Czeka was kilkadziesiąt minut w luzackim, imprezowym klimacie. Pamiętacie? „No guns just blunts we kick this just for fun” – to fragment tekstu “No Fronts”.
Sprawdź, jeśli lubisz: Cro-Mags, Nullset, H-Blocks, Mucky Pup, Bionic Jive, Kazik Na Żywo...

RENO VEGA (Niemcy) stoner rock:

Mają poczucie humoru. Pokręcone, ale mają. Określają się "największym małym zespołem na świecie", pochodzą zza naszej zachodniej granicy, za bazę mając Frankfurt nad Menem. Jest ich trzech: Leif Korbel, Martin Wiese i Rainer Hartmann. Upierają się, aby ich muzykę określać po prostu rockiem, aczkolwiek słychać w niej echa psychodelii, tak wielkiego kiedyś w Niemczech krautrocka, bardziej współczesnej, alternatywnej odmiany rockowej muzyki, z garażowym brzmieniem. Brzmią i grają bardzo oldschoolowo i czuć, że nie jest to strojenie się w modne piórka, lecz autentyczna potrzeba ducha. Piosenki prowadzi niesamowity wokal Leifa, który brzmi tak, jakby facet ani przez chwilę nie rozstawał się z jointem. Wielbiciele rocka z przełomu lat 60. i 70. oraz garażowej odmiany rockowej muzyki, będą zachwyceni.
Sprawdź, jeśli lubisz: Fu Manchu, Queens Of The Stone Age, Hawking ...
http://rvrb.fm/YVS3Qx
https://www.facebook.com/VegaSound
https://www.youtube.com/watch?v=YAYGEuiS56s

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK