Biletomat Bilety na koncerty Edyty Bartosiewicz Edyta Bartosiewicz

Koncerty: Edyta Bartosiewicz

Bilety na koncert

Edyta Bartosiewicz

termin

Pt, 11 Kwiecień 2014 godz. 19:30

miejsce

Teatr Wielki w Łodzi
Plac Dąbrowskiego 4, 90-249 Łódź

organizator

Agencja Artystyczna Monolit

Bilety

Sprzedaż biletów została zakończonaPoszukaj wydarzenia Edyta Bartosiewicz w innym terminie i miejscu.

Poszukaj podobnego wydarzenia na listach:

Galeria (powiększ)

 

📄Edyta Bartosiewicz w trasie z nowym albumem

Edyta Bartosiewicz w ramach trasy promującej nowy album zagości 13 maja w warszawskim Palladium. Po kilkunastoletniej przerwie „powstaje niczym feniks z popiołów” z krążkiem „Love Renovatio”.

Bilety na jej zeszłe koncerty sprzedały się z dnia na dzień. Edyta Bartosiewicz może dorównywać popularnością innym zagranicznym gwiazdom. Cierpliwość fanów będzie nagrodzona trasą koncertową na przełomie kwietnia i maja.

Czego się nie dotknie zmienia się w złoto. Jej pierwsza solowa płyta „Love” zainicjowała pasmo niekończących się sukcesów muzycznych. Każdy singiel, piosenka czy też występ jest niezapomnianym przeżyciem zarówno dla fanów, jak i dla samej kompozytorki.

Trasa „Love Renovatio” zapowiada się wyjątkowo. Aranżacje stworzone będą m.in. dzięki harfie, instrumentom dętym tak, aby brzmiały świeżo i porywająco.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety na koncerty Edyty Bartosiewicz

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.