Biletomat Bilety na koncerty Edyty Bartosiewicz Edyta Bartosiewicz

Koncerty: Edyta Bartosiewicz

Bilety na koncert

Edyta Bartosiewicz

termin

Pt, 11 kwietnia 2014 godz. 19:30

miejsce

Teatr Wielki w Łodzi
Plac Dąbrowskiego 4, 90-249 Łódź

organizator

Agencja Artystyczna Monolit

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Sprzedaż biletów została zakończonaPoszukaj wydarzenia Edyta Bartosiewicz w innym terminie i miejscu.

Poszukaj podobnego wydarzenia na listach:

Galeria (powiększ)

 

📄Edyta Bartosiewicz w trasie z nowym albumem

Edyta Bartosiewicz w ramach trasy promującej nowy album zagości 13 maja w warszawskim Palladium. Po kilkunastoletniej przerwie „powstaje niczym feniks z popiołów” z krążkiem „Love Renovatio”.

Bilety na jej zeszłe koncerty sprzedały się z dnia na dzień. Edyta Bartosiewicz może dorównywać popularnością innym zagranicznym gwiazdom. Cierpliwość fanów będzie nagrodzona trasą koncertową na przełomie kwietnia i maja.

Czego się nie dotknie zmienia się w złoto. Jej pierwsza solowa płyta „Love” zainicjowała pasmo niekończących się sukcesów muzycznych. Każdy singiel, piosenka czy też występ jest niezapomnianym przeżyciem zarówno dla fanów, jak i dla samej kompozytorki.

Trasa „Love Renovatio” zapowiada się wyjątkowo. Aranżacje stworzone będą m.in. dzięki harfie, instrumentom dętym tak, aby brzmiały świeżo i porywająco.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety na koncerty Edyty Bartosiewicz

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.