Biletomat Koncerty Warszawa Elliphant + Purple + Global Diggers - Before Festiwal Tauron Nowa Muzyka 2015

Koncerty: Elliphant + Purple + Global Diggers - Before Festiwal Tauron Nowa Muzyka 2015

Bilety na koncert

Elliphant + Purple + Global Diggers - Before Festiwal Tauron Nowa Muzyka 2015

termin

So, 07 lutego 2015 godz. 20:00

miejsce

Basen Artystyczny / Opera OFF
Konopnickiej 6, 00-491 Warszawa

organizator

More Music Agency

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
So, 07 lut 2015 16:00

75 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Elliphant wystąpi w warszawskim Basenie

Elliphant + Purple + Global Diggers

Jej pierwszy występ w Polsce został zgodnie przez Was uznany za jeden z najciekawszych koncertów podczas tegorocznej odsłony festiwalu Tauron Nowa Muzyka. Niewielu spodziewało się, że niespełna trzydziestoletnia artystka porwie do tańca wszystkich zgromadzonych pod sceną główną, przyćmiewając swoją energią takie gwiazdy jak Kelis czy Nenneh Cherry.

Chcąc powtórzyć to doświadczenie i dać Wam kolejną okazję do radosnej zabawy, zaprosiliśmy Elliphant ponownie do Polski - tym razem na dwa koncerty z cyklu Before Tauron Nowa Muzyka 2015. Szwedzka artystka, której kariera zaczęła się zaledwie dwa lata temu od wielkiego sukcesu, jakim okazał się utwór Down on Life, potrafiąca połączyć niewymuszony rapowy flow z ciężkimi elektronicznymi bitami i nieustającą zabawą, pojawi się 6 lutego w katowickim Mega Clubie, zaś dzień później będziecie mogli jej posłuchać w stołecznym klubie Basen.

Jeżeli jesteście fanami M.I.A, lubicie taneczny hip-hop spod znaku Diplo, albo po prostu cenicie artystów niepasujących do żadnej z muzycznych szufladek, zdolnych za to zmienić swój występ w szaloną rewię niespodzianek i zaskakujących scenicznych pomysłów, nie tylko muzycznych, to możemy zagwarantować, że oba występy Elliphant nie sprawią wam zawodu.

Support:
GLOBAL DIGGERS = Duże Pe + Warsaw Balkan Madness + Uncle Ben + Bartosz FT.

To potężna siła uderzeniowa z rejonu Global Underground / Tropical Bass. Połączone siły Wujka Bena, Dużego Pe (Czwórka / Masala Soundsystem / Molotov Cocktail Party), Bartosza (Full Tandeta) i Warsaw Balkan Madness gwarantują najsolidniejszą dawkę ultra-tanecznej, mocno basowej muzyki inspirowanej szeroko pojętą "ludowszczyzną". GLOBAL DIGGERS odkopią dla Was nowe, eklektyczo-elektroniczne oblicze tradycyjnej muzyki z Ameryki Południowej, Afryki, Karaibów, Bałkanów oraz innych rejonów - i zabiorą Was w podróż po plażach całego świata.

XXI wiek to wiek globalizacji, eklektyzmu i hedonizmu - właśnie tego doświadczycie na imprezach GLOBAL DIGGERS!

www.globaldiggers.com
www.facebook.com/globaldiggers
www.soundcloud.com/globaldiggers
www.youtube.com/globaldiggers

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Za bilety na to wydarzenie nie można płacić voucherami.

Kupując bilety na to wydarzenie nie można użyć kodów rabatowych.

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.