Biletomat Koncerty Frank Turner & The Sleeping Souls

Koncerty: Frank Turner & The Sleeping Souls

Bilety na koncert

Frank Turner & The Sleeping Souls

termin

Pt, 15 kwietnia 2016 godz. 19:00

miejsce

Firlej
ul. Grabiszyńska 56, 53-504 Wrocław

organizator

P.W. Events

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 14 kwi 2016 23:59

65 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 15 kwi 2016 16:00

70 PLN

Wyprzedane 

📄Koncert Frank Turner & The Sleeping Souls we Wrocławiu

Frank Turner & The Sleeping Souls
support Ducking Punches

Agencje Go Ahead i P.W. Events - koncerty oraz ODA Firlej z przyjemnością zapraszają na koncerty Frank Turner & The Sleeping Souls! Muzyka zobaczyć będzie można m.in. 15 kwietnia we wrocławskim Klub Firlej.

Kiedy pod koniec 2014 roku nadeszła w końcu pora, by usiąść do prac nad nowym albumem, Frank Turner nie był pewien, w którym iść kierunku. Choć wywodzi się ze sceny hardcore’owej, zyskał popularność nie tylko w tych kręgach. Na przestrzeni lat występował zarówno w niewielkich klubach i kawiarniach, jak i na stadionach, a jego fani wypełnili Royal Albert Hall czy Wembley Arena. Mimo wszystko przy kolejnej płycie pojawiło się pytanie: co dalej? „To mój szósty album, co samo w sobie nie jest szczególnie ekscytujące” – mówi. „Ostatnio dużo myślałem o debiutanckich płytach. Kiedy grupa nagrywa swój pierwszy krążek, wchodzi do studia i z pełnym zapałem gra live set. Jest w tym świeżość i ekscytacja, którą zespoły często tracą na kolejnych wydawnictwach”. W związku z tym Turner zdecydował, że jego nowe wydawnictwo, „Positive Songs for Negative People”, ma być przepełnione właśnie tą pierwotną, koncertową energią.

Wszyscy, którzy widzieli zespół Frank Turner & The Sleeping Souls na żywo wiedzą, że ich występy na żywo za każdym razem stanowią wyjątkowe widowisko!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK