Biletomat Koncerty Wrocław Frank Turner & The Sleeping Souls

Koncerty: Frank Turner & The Sleeping Souls

Bilety na koncert

Frank Turner & The Sleeping Souls

termin

Pt, 15 kwietnia 2016 godz. 19:00

miejsce

Firlej
ul. Grabiszyńska 56, 53-504 Wrocław

organizator

P.W. Events

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Czw, 14 kwi 2016 23:59

65 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Pt, 15 kwi 2016 16:00

70 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Koncert Frank Turner & The Sleeping Souls we Wrocławiu

Frank Turner & The Sleeping Souls
support Ducking Punches

Agencje Go Ahead i P.W. Events - koncerty oraz ODA Firlej z przyjemnością zapraszają na koncerty Frank Turner & The Sleeping Souls! Muzyka zobaczyć będzie można m.in. 15 kwietnia we wrocławskim Klub Firlej.

Kiedy pod koniec 2014 roku nadeszła w końcu pora, by usiąść do prac nad nowym albumem, Frank Turner nie był pewien, w którym iść kierunku. Choć wywodzi się ze sceny hardcore’owej, zyskał popularność nie tylko w tych kręgach. Na przestrzeni lat występował zarówno w niewielkich klubach i kawiarniach, jak i na stadionach, a jego fani wypełnili Royal Albert Hall czy Wembley Arena. Mimo wszystko przy kolejnej płycie pojawiło się pytanie: co dalej? „To mój szósty album, co samo w sobie nie jest szczególnie ekscytujące” – mówi. „Ostatnio dużo myślałem o debiutanckich płytach. Kiedy grupa nagrywa swój pierwszy krążek, wchodzi do studia i z pełnym zapałem gra live set. Jest w tym świeżość i ekscytacja, którą zespoły często tracą na kolejnych wydawnictwach”. W związku z tym Turner zdecydował, że jego nowe wydawnictwo, „Positive Songs for Negative People”, ma być przepełnione właśnie tą pierwotną, koncertową energią.

Wszyscy, którzy widzieli zespół Frank Turner & The Sleeping Souls na żywo wiedzą, że ich występy na żywo za każdym razem stanowią wyjątkowe widowisko!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.