Biletomat Koncerty Łódź Grohman Orchestra na Trzech Króli

Koncerty: Grohman Orchestra na Trzech Króli

Bilety na koncert

Grohman Orchestra na Trzech Króli

termin

Śr, 06 Styczeń 2016 godz. 18:00

miejsce

Klub Wytwórnia
ul. Łąkowa 29, 90-554 Łódź

organizator

Toya Studios Sp. z.o.o.

Bilety


Standard NORMALNY

I pula

dostępna do
Śr, 06 sty 2016 15:00

60 PLN

Wyprzedane


Standard KARTA KLUBU WYTWÓRNIA

I pula

dostępna do
Śr, 06 sty 2016 15:00

50 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Grohman Orchestra na Trzech Króli

Grohman Orchestra

6 stycznia przy Łąkowej 29 wybrzmią najpiękniejsze polki, walce i marsze Johanna Straussa. Muzykę Mistrza zinterpretuje w święto Trzech Króli Grohman Orchestra.

Grohman Orchestra to trzynastoosobowa orkiestra, która czerpie z tradycji rodziny Straussów i zespołów cesarskiego Wiednia. Wzorem mistrzów walca orkiestrę prowadzi stojący skrzypek-dyrygent.

Niezmiennie koncerty z muzyką Straussów cieszą się ogromną popularnością. Grohman Orchestra powstała, by cieszyć słuchaczy pięknymi, znanymi walcami, polkami, ariami i marszami.

Zespół poprowadzi Tomasz Gołębiewski, koncertmistrz Filharmonii Łódzkiej. W Wytwórni wystąpią liderzy poszczególnych grup instrumentów Orkiestry, których obecność na scenie jest gwarancją koncertów na wysokim poziomie artystycznym.

Grohman Orchestra przyjęła imię od łódzkiego fabrykanta, konesera sztuki i wielkiego przyjaciela artystów - Henryka Grohmana.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.