Biletomat Koncerty GusGus

Koncerty: GusGus

Bilety na koncert

GusGus

termin

Pt, 02 października 2015 godz. 21:00

miejsce

Progresja
Fort Wola 22, 01-258 Warszawa

organizator

Automatik

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Bilet promocyjny

Bilet promocyjny

dostępna do
Pt, 19 cze 2015 15:00

0 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 19 cze 2015 15:00

95 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 02 paź 2015 17:00

110 PLN

Wyprzedane 

📄GusGus wracają do Polski w koncertowym składzie!

GusGus

Po fenomenalnych i wyprzedanych koncertach w ubiegłym roku, niesamowici Islandczycy ponownie zagrają dla polskiej publiczności. W piątek 2 października zespół zobaczymy w klubie Progresja w Warszawie, zaś dzień później - 3.10 w Hali nr 2 MTP w Poznaniu.

Wejscie od 21.00
Start: 22.00

GusGus podtrzymują doskonałą passę: wybitne albumy „Arabian Horse" i „Mexico”, świetny show na płockim Audioriver i entuzjastycznie przyjęta klubowa trasa po Polsce, wszystko to sprawiło, że ekipa z Islandii ma nad Wisłą status gwiazdorski. Jak najbardziej zasłużenie, bo to jedno z najbarwniejszych zjawisk na muzycznej scenie - zespół, który od lat błyskotliwie i oryginalnie łączy znakomite piosenki, elektroniczne brzmienia i taneczne rytmy. Na żywo Islandczycy prezentują wszystkie atuty, dzięki którym od niemal dwóch dekad cieszą się niezmienną sympatią fanów muzyki klubowej i nowoczesnego popu - chwytliwe melodie, hipnotyczne rytmy i sceniczną charyzmę.

Islandczycy podbili świat w połowie lat 90-tych za sprawą fantastycznych albumów dla wytwórni 4AD. Kolejny mocny rozpęd ich karierze nadała współpraca z kultową taneczną oficyną Kompakt, dla której ukazały się kapitalne i bestsellerowe krążki "24/7, "Arabian Horse” i „Mexico". Wielkim uznaniem cieszyły się też ich remiksy m.in. dla Depeche Mode, Moloko czy Sigur Rós. Na koncerty GusGus zapraszamy 2 października w warszawskiej Progresji i 3 pażdziernika w Hali nr. 2 MTP w Poznaniu - trudno o lepsze otwarcie imprezowego sezonu po wakacyjnej przerwie!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: GusGus powracają do Polski! Zamów bilet jako pierwszy!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK