Biletomat Koncerty GusGus

Koncerty: GusGus

Bilety na koncert

GusGus

termin

Pt, 02 października 2015 godz. 21:00

miejsce

Progresja
Fort Wola 22, 01-258 Warszawa

organizator

Automatik

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Bilet promocyjny

Bilet promocyjny

dostępna do
Pt, 19 cze 2015 15:00

0 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 19 cze 2015 15:00

95 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 02 paź 2015 17:00

110 PLN

Wyprzedane 

📄GusGus wracają do Polski w koncertowym składzie!

GusGus

Po fenomenalnych i wyprzedanych koncertach w ubiegłym roku, niesamowici Islandczycy ponownie zagrają dla polskiej publiczności. W piątek 2 października zespół zobaczymy w klubie Progresja w Warszawie, zaś dzień później - 3.10 w Hali nr 2 MTP w Poznaniu.

Wejscie od 21.00
Start: 22.00

GusGus podtrzymują doskonałą passę: wybitne albumy „Arabian Horse" i „Mexico”, świetny show na płockim Audioriver i entuzjastycznie przyjęta klubowa trasa po Polsce, wszystko to sprawiło, że ekipa z Islandii ma nad Wisłą status gwiazdorski. Jak najbardziej zasłużenie, bo to jedno z najbarwniejszych zjawisk na muzycznej scenie - zespół, który od lat błyskotliwie i oryginalnie łączy znakomite piosenki, elektroniczne brzmienia i taneczne rytmy. Na żywo Islandczycy prezentują wszystkie atuty, dzięki którym od niemal dwóch dekad cieszą się niezmienną sympatią fanów muzyki klubowej i nowoczesnego popu - chwytliwe melodie, hipnotyczne rytmy i sceniczną charyzmę.

Islandczycy podbili świat w połowie lat 90-tych za sprawą fantastycznych albumów dla wytwórni 4AD. Kolejny mocny rozpęd ich karierze nadała współpraca z kultową taneczną oficyną Kompakt, dla której ukazały się kapitalne i bestsellerowe krążki "24/7, "Arabian Horse” i „Mexico". Wielkim uznaniem cieszyły się też ich remiksy m.in. dla Depeche Mode, Moloko czy Sigur Rós. Na koncerty GusGus zapraszamy 2 października w warszawskiej Progresji i 3 pażdziernika w Hali nr. 2 MTP w Poznaniu - trudno o lepsze otwarcie imprezowego sezonu po wakacyjnej przerwie!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

GusGus powracają do Polski! Zamów bilet jako pierwszy!