Biletomat Koncerty Hania Rani - Koncert Otwarcia - Festiwal NADA 2019

Koncerty: Hania Rani - Koncert Otwarcia - Festiwal NADA 2019

Bilety na koncert

Hania Rani - Koncert Otwarcia - Festiwal NADA 2019

termin

Czw, 12 września 2019 godz. 20:00

miejsce

Teatr im. W. Horzycy w Toruniu
Plac Teatralny 1, 87-100 Toruń

organizator

Fundacja Nie.Art

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 11 wrz 2019 23:59

29 PLN

Wyprzedane 

📄Hania Rani na Festiwalu NADA!

Hania Rani

 

Drzwi 19:30
Start koncertu 20:00

Zapraszamy na Koncert Otwarcia V edycji Festiwalu NADA! Gwiazdą wieczoru będzie zachwycająca Hania Rani. Artystka zaprezentuje materiał ze swojego debiutanckiego solowego albumu pt. "Esja"

O Artystce:
Hania Rani
Pianistka, kompozytorka, wokalistka.
Współtworzy projekty Hania Rani & Dobrawa Czocher (album "Biała flaga" 2015) oraz Tęskno, którego album "Mi" został uhonorowany w 2018 roku nagrodą im. Grzegorza Ciechowskiego oraz nominacją do Fryderyków w kategorii Debiut Roku. Dodatkowo współpracuje i występuje z takimi artystami jak m.in. Christian Löffler (projekt "Nest"), Hior Chronik, Igor Herbut, Kamp czy Misia Furtak (album "Co przyjdzie?").

5 kwietnia miała miejsce premiera jej pierwszej, solowej płyty, nagrywanej w Reykjaviku, Warszawie i Amsterdamie, która została wydana przez prestiżową brytyjską wytwórnię Gondwana Records (Portico Quartet, Go Go Penguins, Matthew Halsall). Pierwszy singiel „Glass” premierowo zaprezentowała Mary Anne Hobbs w jej audycji dla BBC Radio 6. Miesiąc po premierze albumu miał na koncie wyprzedane koncerty w Warszawie, Londynie i Paryżu, a o jej muzycznych dokonaniach rozpisuje się prasa w całej Europie. Jesienią Hania Rani wróci do Londynu i Paryża, wystąpi też m.in. w Moskwie, Brukseli, Monachium czy Tokio!

Hania Rani występowała również na renomowanych scenach koncertowych m.in. Filharmonia Narodowa w Warszawie, Funkhaus w Berlinie czy londyński Roundhouse oraz festiwalach: Open'er, Eurosonic, Scope, Spring Break czy Transatlantyk. Zagrała kilkadziesiąt koncertów na terenie całej Europy: w Niemczech, Austrii, Czechach, Belgii, Finlandii, Szwecji Włoszech, na Węgrzech, Portugalii, Holandii, Litwie ale również na Islandii i w Turcji. Od 7 lat tworzy autorską muzykę, której owocem są projekty mające na celu przekroczenie granic podziału na gatunki i style np. nowe aranżacje pieśni John'a Dowland'a na kwintet smyczkowy i solistów, projekt muzyczno-akustyczny "Preludium i Fuga na 3 akustyki" czy muzyka do filmów i spektakli teatralnych (m.in. w 2018 roku do spektaklu "Pradziady" dla Teatru Telewizji).

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

---
Organizator: Fundacja Nie.Art
Partner Główny: Wojewodztwo Kujawsko-Pomorskie 

---
Sponsorzy:
Fabryka Cukiernicza Kopernik
Lookin' Good
Manekin
---
Partnerzy:
Stowarzyszenie Autorów ZAiKS
Teatr im. Wilama Horzycy w Toruniu
Fundacja Tumult
Radio GRA Toruń

---
Festiwal dofinansowano ze środków Gminy Miasta Toruń https://www.facebook.com/MiastoTorun/

Wydarzenie współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014–2020.

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety Kolekcjonerskie Bilety na koncerty: Hania Rani Bilety na Festiwal NADA

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK