Biletomat Bilety na HEY FAYRANT TOUR HEY FAYRANT TOUR // Poznań - dodatkowy koncert

Koncerty: HEY FAYRANT TOUR // Poznań - dodatkowy koncert

Bilety na koncert

HEY FAYRANT TOUR // Poznań - dodatkowy koncert

termin

Pt, 01 Grudzień 2017 godz. 20:00

miejsce

HWS Arena
Wyspiańskiego 33, 61-553 Poznań

organizator

Good Taste Production sp. z o.o.

Bilety


Płyta (stojące)

I PULA

dostępna do
Pt, 01 gru 2017 17:00

99 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄HEY świętuje 25 lat na scenie

HEY

HEY FAYRANT TOUR – DODATKOWY KONCERT!
1 grudnia 2017, godz. 20:00 (piątek)
Hala Arena, ul. Wyspiańskiego 33, Poznań

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Dwadzieścia pięć lat minęło jak jeden dzień… Bardzo pracowity dzień. Nie było czasu na drugie śniadanie, nie dało się położyć na poobiednią drzemkę. Przez te 25 lat wydaliśmy 18 płyt, zagraliśmy niezliczoną liczbę koncertów praktycznie w każdym zakątku Polski. Odwiedziliśmy trzy kontynenty, choć jeden niekoniecznie muzycznie. Liczby piosenek nawet nie zliczymy, gdyż kończą się nam palce w zespole.

Chcielibyśmy to wszystko jakoś podsumować, spiąć w klamrę, zebrać w dwa tomy. To przecież dzięki Wam mieliśmy siłę i ochotę na stworzenie tego wszystkiego, co udało nam się nagrać i zaśpiewać. Jak świętować, to tylko z Wami.

FAYRANT to koncerty w największych halach koncertowych w kraju. Koncerty wyjątkowe, wspominkowe, przekrojowe a przede wszystkim emocjonalne. Będą goście, będą hity, będą rzeczy zapomniane, a specjalnie na tę imprezę wyciągnięte z dna szuflady. Będą również niespodzianki i cała masa dobrej zabawy, czyli wszystko to, czego nie może zabraknąć na dobrej imprezie urodzinowej.
Do zobaczenia!

Regulamin Imprezy dostępny na: http://www.goodtaste.pl/regulamin

Zamów bilet już teraz na Biletomat.pl

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety na HEY FAYRANT TOUR

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.