Biletomat Koncerty Hunter

Koncerty: Hunter

Bilety na koncert

Hunter

termin

Pt, 01 kwietnia 2016 godz. 19:30

miejsce

CK Wiatrak
Wolności 395, 41-806 Zabrze

organizator

CK Wiatrak

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 01 kwi 2016 16:00

39 PLN

Wyprzedane 

📄Hunter

Hunter

Przedsmak nadchodzącej wiosennej trasy koncertowej Huntera można poczuć oglądając materiał DVD, który zespół zamieścił w dla swoich Fanów z okazji swojego XXX-lecia na swoim profilu YouTube.

Start koncertu 19:30, wejście do klubu od 18:30

Materiał zarejestrowany został w warszawskim kinoteatrze Palladium i trwa blisko dwie godziny. Świetnie zmiksowany zarówno audio jak i wideo dają obraz tego co zobaczycie i usłyszycie na żywo tyle, że ze zwielokrotnioną siłą. Pojawią się goście specjalni i w zależności od możliwości klubu specjalne efekty pirotechniczne. W specjalnej oprawie świetlnej oprócz najbardziej znanych killerów koncertowych będzie można usłyszeć przekrój utworów ze wszystkich płyt, a także kilka niespodzianek.

Oto specjalna playlista, zawierająca wszystkie utwory tego udostępnionego koncertu, umieszczone oddzielnie ale ułożone chronologicznie - http://www.youtube.com/playlist?list=PLjuKY_Jr3uj-aJfwikCc2ne_9fFlxfk1u

A tutaj link do pełnego zapisu koncertu - http://youtu.be/Ylcq2S3GRBI

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK