Biletomat Koncerty HV/NOON

Koncerty: HV/NOON

Bilety na koncert

HV/NOON

termin

So, 14 listopada 2015 godz. 22:00

miejsce

Klub Atlantic
3 Maja 28, 81-364 Gdynia

organizator

Global Solution

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
So, 14 lis 2015 16:00

25 PLN

Wyprzedane 

📄HV/NOON w Gdyni!

HV/NOON, Rhythm Baboon, Hoax

NOON, od początku kariery producenckiej słynie z nieszablonowego podejścia do muzyki i ma za sobą płyty, które są określane mianem „klasycznych”. Jako producent muzyczny przyczynił się do sukcesu takich artystów jak Grammatik (“Światła Miasta”, 2000) oraz Pezet (“Muzyka klasyczna”, 2002 i “Muzyka poważna”, 2004). NOON to również albumy instrumentalne - kultowe „Gry Studyjne” (2003) czy debiutanckie „Bleak Output” (2000).HV (Hatti Vatti), to wszechstronny producent ceniony nie tylko za wydany w 2014 roku album “Worship Nothing”, który przez krytyków uznawany jest za najlepszą polska płytę elektroniczną roku, ale również za wysoko notowany mini-album “Algebra” (2013). Jego przeszłość muzyczna to bogata dyskografia winylowa z powodzeniem funkcjonująca na rynku europejskim.24 Listopada 2014, nakładem Nowe Nagrania ukazał się album, będący efektem wspólnej - rocznej pracy obu producentów. HV/NOON to bezprecedensowy w historii polskiej muzyki projekt naturalnie łączący nowoczesne gatunki muzyki miejskiej, który jednocześnie tworzy spójną i niepodrabialną w zakresie klimatu opowieść. Osią albumu są wyjątkowi i starannie dobrani goście, którzy znajdują się w czołówce nurtów muzycznych, które reprezentują: Eldo, Hades, Jotuze, Małpa, O.S.T.R. a także Misia Furtak i DJ Twister.Album znalazł się na 12. miejscu w rankingu "Wyborczej" (Płyta Roku), a utwór "Wilk" na trzecim miejscu wśród 10 najlepszych polskich utworów hip-hopowych (CGM).Odsłuch -> www.nowenagrania.bandcamp.com/album/hv-noon

24 Listopada 2015 do sprzedaży trafi album “Versions”. To instrumentalna edycja ich zeszłorocznego wydawnictwa. Intensywnie domagali się jej słuchacze, recenzenci, ale przede wszystkim fani na licznych koncertach. HV/NOON na żywo gościł na wszystkich największych festiwalach muzyki elektronicznej, zagrał również koncerty klubowe w całej Polsce.

Na listopad przewidziana jest ostatnia część trasy oraz finałowy koncert w Polskim Radiu, a także wersja winylowa skierowana na rynek japoński. Tym wydarzeniom towarzyszyć będzie wydawnictwo “Versions”, które najlepiej obrazuje roczną drogę projektu HV/NOON od projektu studyjnego do zespołu grającego muzykę elektroniczną na żywo.

"Twórcza wymiana na linii Warszawa - Sopot zaowocowała absolutnie zjawiskowym albumem" - Hiro"

Rewolucja w polskim hip-hopie" - Gazeta.pl

"HV/NOON to z pewnością jedna z bardziej elektryzujących premier tego roku, pozycja wnosząca nową jakość do rodzimej muzyki."- Nowamuzyka.pl

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK