Biletomat Koncerty "Itaka" - Eliza A. Tkacz | Łomianki

Koncerty: "Itaka" - Eliza A. Tkacz | Łomianki

Bilety na koncert

"Itaka" - Eliza A. Tkacz | Łomianki

termin

Pt, 04 marca 2022 godz. 20:00

miejsce

Lemon Tree
Zachodnia 38, 05-092 Łomianki

organizator

Lemon Tree

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Pt, 04 mar 2022 19:00

25 PLN

Wyprzedane

 

📄Kup bilet na koncert Elizy A. Tkacz 4 marca w Łomiankach!


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Eliza A. Tkacz mieszka i tworzy w Łodzi, gdzie ukończyła szkołę muzyczną w klasie fortepianu. Pisze teksty, komponuje i produkuje muzykę dla siebie, innych artystów oraz kompozycje dedykowane specjalnym wydarzeniom, fundacjom i firmom. Ze względu na barwę głosu i przestrzeń w muzyce, porównywana jest do Björk, Tori Amos lub Kate Bush.

W 2018 roku ukazały się trzy single: „Believing in silence (Home)”, „Swan” oraz „Until Death Do Us Part”, które stanowią koncepcyjny tryptyk. W 2019 r. ukazał się debiutancki albumu EP pt. „Flash Frames”, a w 2021 r. miała miejsce premiera drugiego albumu EP pt. „Itaka".

Eliza A. Tkacz koncertuje w Polsce i za granicą. W 2021 r. wystąpili w Szwecji na Live at Heart. W 2020 r. zdobyli I miejsce w konkursie Łódzka Noc Muzyki. W tym samym roku wystąpili na szwedzkim festiwalu showcase'owym Live at Heart 2020 oraz Tak Brzmi Miasto Online Showcase. W 2019 r. wystąpili na Songwriter Łódź Festival oraz na głównej scenie Powidz Jam Festival, zagrali wiele koncertów klubowych. Eliza została również zakwalifikowana na drodze konkursu do wąskiego grona uczestników ogólnopolskiego programu Tak Brzmi Miasto Inkubator. Ponadto artystka angażuje się w akcje społeczne i charytatywne, jak Stay Together – Odpowiedzialni Razem, Scena dla Kobiet, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy czy Artyści dla Olinka.

Eliza A. Tkacz wystąpi w Łomiankach, w restauracji Lemon Tree.

Posłuchaj i obejrzyj teledyski na http://elizatkacz.com

Eliza A. Tkacz – wokal, pianino
Artur "Leshy" Lesiak – gitary, instrumenty klawiszowe, głosy poboczne

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!