Biletomat Koncerty JAIN

Koncerty: JAIN

Bilety na koncert

JAIN

termin

Pt, 05 lutego 2016 godz. 19:00

miejsce

Fabryka Trzciny
ul. Otwocka 14, 03-759 Warszawa

organizator

Good Music Productions

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pon, 11 sty 2016 09:00

75 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 05 lut 2016 11:23

85 PLN

Wyprzedane 

📄Jain na pierwszym koncercie w Polsce!

Jain

Deutsche Bank Invites: Jain - francuska wokalistka znana z hitu „Come” na koncercie w Polsce! Koncert promujący debiutancką płytę!

Drzwi: 19:00 | koncert: 20:00

Jain to młoda francuska wokalistka, tworząca intrygujące, wpadające w ucho kompozycje. Artystka zafascynowana jest afrykańskimi wpływami w muzyce i słychać to w jej piosenkach – tworzy pop, ale z domieszką world music, bluesa a nawet muzyki rockowej. Kiedy miała zaledwie 16 lat, poznała Yodelice, francuskiego piosenkarza i tekściarza, który zakochał się w jej unikalnym podejściu do tworzenia muzyki. Trudno mu się dziwić, 23-letnia obecnie Jain ma niebywałą łatwość pisania piosenek popowych, które wzmacnia subtelnym, elektronicznym brzmieniem.

Jej wielki hit „Come” najpierw można było usłyszeć w reklamie ramówki Polsatu, a od kilku tygodni „Come, come my baby come...” rozbrzmiewa z anteny największych stacji radiowych w Polsce. Utwór dotarł także na szczyt polskiej listy iTunes Singles Chart i wygląda na to, że długo jeszcze się od niego nie uwolnimy!

Pod koniec listopada ukaże się jej debiutancki album „Zanaka” z nietypowymi, ale wpadającymi w ucho kompozycjami. Ten właśnie krążek artystka będzie promować podczas pierwszego występu w Polsce, 5 lutego w warszawskiej Fabryce Trzciny!

Mecenasem koncertu jest Deutsche Bank.

ZOBACZ TELEDYSK „COME”

www.jain-music.com

Zamów bilety juź teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK