Biletomat Koncerty Kraków JAZZ MAY: PINK FREUD & DANIEL DRUMZ & KFJATEK

Koncerty: JAZZ MAY: PINK FREUD & DANIEL DRUMZ & KFJATEK

Bilety na koncert

JAZZ MAY: PINK FREUD & DANIEL DRUMZ & KFJATEK

termin

Pt, 08 maja 2015 godz. 21:00

miejsce

Fabryka
Zabłocie 23, 30-701 Kraków

organizator

FABRYKA

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
Pt, 08 maj 2015 08:46

35 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Pt, 08 maj 2015 16:00

45 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Pink Freud w Fabryce!

Pink Freud, Daniel Drumz, Kfjatek

MAY JAZZ BE WITH YOU!

8 maja zapraszamy na noc pełną jazzu! Gwiazdą wieczoru będzie formacja Pink Freud, a Daniel Drumz i Kfjatek zadbają o rozgrzewkę i afterparty prezentując taneczne oblicze tego gatunku lub utwory nim inspirowan

PINK FREUD (Gdańsk) jazz, yass:

Bez dwóch zdań jedna z najciekawszych polskich formacji jazzowych, czerpiących również z jego odmiany szczególnie rozwiniętej w Trójmieście, czyli yassu. Co poniekąd nie dziwi, bo lider formacji, Wojtek Mazolewski (gitarzysta basowy, kontrabasista plus loopy i samplery), jest młodszym bratem Jerzego, czyli Mazzola, odpowiedzialnego za powstanie tego typu grania (łączącego w sobie jazz, punk, folk, improwizację).

Pink Freud to nie tylko wielkie umiejętności muzyków, którymi obecnie obok Wojtka są Karol Gola (saksofon), Adam Milwiw Baron (trąbka, puzon) i Rafał Klimczuk (perkusja). To także niezwykłe wyczucie i inteligencja w mieszaniu stylistyk oraz tworzenia z tej mieszanki niezwykle interesującej całości, w której odbijają się muzyczne barwy z różnych stron świata. A także różne barwy samego jazzu. Pink Freud nie tylko komponują, lecz również interpretują nagrania. Na koncie mają między innymi genialny cover "Come As You Are" Nirvany. Nie wahają się korzystać w utworach z nowoczesnej elektroniki. Na pewno zaliczają się do artystów odważnych, niebojących się przekraczać granice, poszukiwać czegoś nowego. Kapitalne płyty "Sorry Music Polska", czy "Monsters Of Jazz" są na to doskonałym przykładem. Koncerty Pink Freud to jedna, wielka fantastyczna przygoda z muzyką.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.