Biletomat Koncerty Poznań JEFF'S ANGELL'S STATIC LAND

Koncerty: JEFF'S ANGELL'S STATIC LAND

Bilety na koncert

JEFF'S ANGELL'S STATIC LAND

termin

So, 11 czerwca 2016 godz. 18:00

miejsce

Pod Minogą
Nowowiejskiego 8, 61-647 Poznań

organizator

Go Ahead

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
Pt, 10 cze 2016 23:59

20 PLN

Wyprzedane


Standard

II pula

dostępna do
So, 11 cze 2016 15:00

25 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Jeff Angell z nowym projektem w Poznaniu!

Jeff Angell powraca z nowym projektem! Nowy zespół muzyka, Jeff Angell’s STATICLAND, wystąpi 11 czerwca Pod Minogą.

wejście - 18:00
start - 19:00

Premiera debiutanckiego albumu muzyka, zatytułowanego po prostu Jeff Angell’s STATICLAND, zaplanowana jest na 20 maja. Płyta została wyprodukowana przez Vance’a Powella, znanego m.in. ze współpracy z Jackiem Whitem, The Dead Weather, The Racounters i Seasick Steve. Ujmujący zestaw piosenek zawiera zarówno warczące, hałaśliwe blues rockowe rytmy, jak i urzekające, emocjonalne ballady zainspirowane Rolling Stonesami.

Jeff Angell, który swoją fascynację muzyką odkrył już w dzieciństwie, ma za sobą udział w kilku muzycznych projektach. Jego pierwszy zespół, Post Stardom Depression, podbił lokalną scenę Seattle, wydał trzy świetne płyty i koncertował z takimi wykonawcami jak Dee Dee Ramone i Queens Of The Stone Age. Zespół po krótkiej karierze upadł, jednak Jeff nie poddawał się i stworzył kolejny projekt – The Missionary Position, razem z klawiszowcem Benjaminem Andersonem, perkusistą Michaelem Alexem, i saksofonistą Gregorem Lothianem. Wydali razem dwie płyty i zdefiniowali swój unikalny dźwięk – połączenie brudnego post punk blues-rocka z introspekcyjnymi tekstami. Pojawiły się porównania do takich wykonawców jak The Doors, Townes Van Zandt, Morphine i The Gun Club. Kolejny project muzyka, The Walking Papers, powstał z współpracy z Barrettem Martinem (Screaming Trees, Mad Season), Duffem McKaganem (Guns N’ Roses) Benjaminem Andersonem, znanym z poprzednich projektów, i Mike’m McCreadym (Pearl Jam). Debiutowa płyta uzyskała świetne recenzje od m.in. The Rolling Stone i Classic Rock Magazine, a zespół opuścił kluby na rzecz aren i festiwali, supportując m.in. Alice in Chains, Jane’s Addiction, Biffy Clyro, i Aerosmith. The Walking Papers musieli jednak zawiesić karierę z powodu powrotu Duffa McKagane’a do Guns N’ Roses, a w rozkładzie Jeffa Angella znalazła się dziura. Tak powstało Jeff Angell’s STATICLAND.

Jeff Angell’s STATICLAND to projekt Angella, jego długoletniego współpracownika Benjamina Andersona i perkusisty Post Stardom Depression, Joshua Fanta. Ich debiutancki album zostanie wydany przez wytwórnię UDR, znaną ze współpracy z m.in. Alice Cooperem, Motörhead i Skid Row. Piosenki, zainspirowane w dużej mierze snami Angella, są dynamiczne i zróżnicowane, a każda jest dziełem samym w sobie.

Teraz zespół wyrusza w swoją pierwszą europejską trasę, odwiedzając także Polskę. Jeff Angell’s STATICLAND zagrają w poznańskiej Minodze już 11 czerwca!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK