Biletomat Koncerty JEFF'S ANGELL'S STATIC LAND

Koncerty: JEFF'S ANGELL'S STATIC LAND

Bilety na koncert

JEFF'S ANGELL'S STATIC LAND

termin

So, 11 czerwca 2016 godz. 18:00

miejsce

Pod Minogą
Nowowiejskiego 8, 61-647 Poznań

organizator

Go Ahead

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 10 cze 2016 23:59

20 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
So, 11 cze 2016 15:00

25 PLN

Wyprzedane 

📄Jeff Angell z nowym projektem w Poznaniu!

Jeff Angell powraca z nowym projektem! Nowy zespół muzyka, Jeff Angell’s STATICLAND, wystąpi 11 czerwca Pod Minogą.

wejście - 18:00
start - 19:00

Premiera debiutanckiego albumu muzyka, zatytułowanego po prostu Jeff Angell’s STATICLAND, zaplanowana jest na 20 maja. Płyta została wyprodukowana przez Vance’a Powella, znanego m.in. ze współpracy z Jackiem Whitem, The Dead Weather, The Racounters i Seasick Steve. Ujmujący zestaw piosenek zawiera zarówno warczące, hałaśliwe blues rockowe rytmy, jak i urzekające, emocjonalne ballady zainspirowane Rolling Stonesami.

Jeff Angell, który swoją fascynację muzyką odkrył już w dzieciństwie, ma za sobą udział w kilku muzycznych projektach. Jego pierwszy zespół, Post Stardom Depression, podbił lokalną scenę Seattle, wydał trzy świetne płyty i koncertował z takimi wykonawcami jak Dee Dee Ramone i Queens Of The Stone Age. Zespół po krótkiej karierze upadł, jednak Jeff nie poddawał się i stworzył kolejny projekt – The Missionary Position, razem z klawiszowcem Benjaminem Andersonem, perkusistą Michaelem Alexem, i saksofonistą Gregorem Lothianem. Wydali razem dwie płyty i zdefiniowali swój unikalny dźwięk – połączenie brudnego post punk blues-rocka z introspekcyjnymi tekstami. Pojawiły się porównania do takich wykonawców jak The Doors, Townes Van Zandt, Morphine i The Gun Club. Kolejny project muzyka, The Walking Papers, powstał z współpracy z Barrettem Martinem (Screaming Trees, Mad Season), Duffem McKaganem (Guns N’ Roses) Benjaminem Andersonem, znanym z poprzednich projektów, i Mike’m McCreadym (Pearl Jam). Debiutowa płyta uzyskała świetne recenzje od m.in. The Rolling Stone i Classic Rock Magazine, a zespół opuścił kluby na rzecz aren i festiwali, supportując m.in. Alice in Chains, Jane’s Addiction, Biffy Clyro, i Aerosmith. The Walking Papers musieli jednak zawiesić karierę z powodu powrotu Duffa McKagane’a do Guns N’ Roses, a w rozkładzie Jeffa Angella znalazła się dziura. Tak powstało Jeff Angell’s STATICLAND.

Jeff Angell’s STATICLAND to projekt Angella, jego długoletniego współpracownika Benjamina Andersona i perkusisty Post Stardom Depression, Joshua Fanta. Ich debiutancki album zostanie wydany przez wytwórnię UDR, znaną ze współpracy z m.in. Alice Cooperem, Motörhead i Skid Row. Piosenki, zainspirowane w dużej mierze snami Angella, są dynamiczne i zróżnicowane, a każda jest dziełem samym w sobie.

Teraz zespół wyrusza w swoją pierwszą europejską trasę, odwiedzając także Polskę. Jeff Angell’s STATICLAND zagrają w poznańskiej Minodze już 11 czerwca!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK