Biletomat Jessie Ware powraca do Polski! Zamów bilet jako pierwszy! Jessie Ware - Kraków

Koncerty: Jessie Ware - Kraków

Bilety na koncert

Jessie Ware - Kraków

termin

Nd, 04 Marzec 2018 godz. 20:00

miejsce

TAURON Arena Kraków
ul. Lema 7, 31-571 Kraków

organizator

Go Ahead

Bilety


Płyta (stojące)

I pula

dostępna do
Pt, 02 marz 2018 14:28

149 PLN

Wyprzedane


Sektor A4 (siedzące)

I pula

dostępna do
Pt, 02 marz 2018 14:28

159 PLN

Wyprzedane


Sektor A8 (siedzące)

I pula

dostępna do
Pt, 02 marz 2018 14:28

179 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Jessie Ware w Krakowie!

Jessie Ware

wejście - 19:00, start - 20:00

Agencja Go Ahead zaprasza na dwa koncerty Jessie Ware!

Uwielbiana w Polsce autorka przebojów "Say You Love Me" i "Wildest Moments" powraca na koncerty do Krakowa i Warszawy! Artystka wystąpi 4 marca na krakowskiej TAURON Arenie i 6 marca na warszawskim Torwarze!

Rozgłos zdobyła dzięki nagraniom z SBTRKT, koncertom u boku Jacka Penate i wsparciu kultowego undergroundowego radia Rinse FM, a wielu widziało w niej kobiecą odpowiedź na sukcesy Jamesa Blake'a czy Jamiego Woona. Kolejne świetne single zapowiadające debiutancki album: "Running" oraz "Wildest Moments" wzbudziły jednak sensację także poza kręgiem fanów nowego R'N'B i muzyki tanecznej. Debiutancki album "Devotion" potwierdził unikalny talent Brytyjki do łączenia nowoczesnych brzmień z tym, co uniwersalne i ponadczasowe: świetnymi aranżami, znakomitymi melodiami i unikalnym głosem. Drugi album w karierze, "Tough Love", to płyta będąca fuzją elektroniki, popu i klasycznego R&B, powstała w dużej mierze w Nowym Jorku pod okiem duetu producenckiego BenZell, który tworzą Two Inch Punch oraz znany ze współpracy z Katy Perry, Benny Blanco. Przy komponowaniu piosenek tym razem wspomogli artystkę nie tylko znany z „Devotion” Dave Okumu, ale także m.in. Ed Sheeran i Miguel.
Jessie Ware nie ustaje jednak w komponowaniu popowo-elektronicznych przebojów – dwa single z nadchodzącego albumu artystki również przykuły uwagę publiczności i mediów, szybko gromadząc ponad milion wyświetleń.
Utwór "Selfish Love" jest zapowiedzią nowego kierunku muzycznego artystki znanej wcześniej z kojących, soulowych utworów opowiadających o miłości i jej braku.
https://www.youtube.com/watch?v=Q8T9vB1zIVM
Ostatnie, lipcowe występy artystki w Polsce wyprzedały się w zaledwie kilka dni! Sprzedaż biletów na marcowe koncerty rusza w najbliższy piątek (13.10.)!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Jessie Ware powraca do Polski! Zamów bilet jako pierwszy! Najważniejsze wydarzenia muzyczne sezonu! SPRAWDŹ! Bilety Kolekcjonerskie Ostatnie bilety! Tyga, Jessie Ware, Macklemore, Lucy Rose

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.