Biletomat Koncerty Warszawa JWP/BC „SEQUEL” – premierowy koncert WWA | 19 urodziny JWP + GOŚCIE

Koncerty: JWP/BC „SEQUEL” – premierowy koncert WWA | 19 urodziny JWP + GOŚCIE

Bilety na koncert

JWP/BC „SEQUEL” – premierowy koncert WWA | 19 urodziny JWP + GOŚCIE

termin

Pt, 04 Grudzień 2015 godz. 21:00

miejsce

1500m2 do wynajęcia
Ul. Emilii Plater 29, 00-688 Warszawa

organizator

REVOLUME Sp. z o.o.

Bilety


Standard

I pula

dostępna do
Pon, 30 list 2015 16:05

30 PLN

Wyprzedane


Standard

II pula

dostępna do
Pt, 04 gru 2015 16:00

40 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄JWP/BC „SEQUEL” – premierowy koncert WWA

JWP/BC

„Złożę dwie wiktorie, jedną po lewej,
Drugą po prawej za moje miasto Warszawę”

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej. Pamiętamy o tym szczególnie teraz – będąc w trasie SEQUEL TOUR 2015/2016 – gdy co weekend odwiedzamy z naszą bandą najdalsze zakątki kraju i Europy. Tym bardziej jara nas fakt, że już 4 grudnia zagramy wreszcie u siebie w mieście!

Szykujcie się na przynajmniej potrójnie mistrzowski melanż. Po pierwsze – będzie to premierowy koncert albumu „SEQUEL” w Warszawie. Materiał już opanowany i przyswojony, więc czeka Was pierwszorzędne i starannie przekminione sceniczne show. Po drugie – jak zawsze na jesieni hucznie świętujemy urodziny naszej ekipy. W tym roku kończymy 19 lat, co oznacza, że szykujemy dla Was przelot przez najbardziej klasyczne numery z naszego repertuaru. Nie zabraknie więc ani singlowych bangerów, ani starych dobrych hitów sprzed lat. Po trzecie – świętowanie bez ziomali nie ma sensu. Dlatego oprócz nas na scenie wystąpi cały szereg wyjątkowych gości, którzy zgodzili się uświetnić swoją obecnością to wydarzenie. Ich personalia będziemy tu stopniowo ujawniać, więc bądźcie czujni - szczegóły wkrótce!

JWP/BC „SEQUEL” – premierowy koncert WWA
19 urodziny JWP + GOŚCIE | 04.12.2015
1500m2 do wynajęcia | ul. Emilii Plater 29

Płyta JWP/BC "SEQUEL" ukazała się 16 października nakładem RHW Records. Oficjalnym dystrybutorem płyty jest Prosto Label.

Wydarzeniu i trasie JWP/BC SEQUEL Tour 2015/2016 patronują: Radio Kampus, Cgm.pl, Magazyn Vaib, Popkiller.pl, Rapportal.pl, Rapduma.pl, Rap Genius Polska, Soulbowl.pl

Booking koncertów t: 513 424 291 @ [email protected]

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.