Biletomat Koncerty Sopot Kamil Bednarek

Koncerty: Kamil Bednarek

Bilety na koncert

Kamil Bednarek

termin

Nd, 19 lipca 2015 godz. 19:00

miejsce

Zatoka Sztuki
Aleja Franciszka Mamuszki 14, 81-718 Sopot

organizator

Zatoka Sztuki

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard (Strefa B)

I Pula

dostępna do
Nd, 19 lip 2015 07:00

25 PLN

Wyprzedane


Standard (Strefa A)

I Pula

dostępna do
Nd, 19 lip 2015 07:00

35 PLN

Wyprzedane


VIP

I Pula

dostępna do
Nd, 19 lip 2015 07:00

70 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Kamil Bednarek w Zatoce Sztuki!

Kamil Bednarek

KAMIL BEDNAREK wraz zespołem StarGuardMuffin na scenie istnieje od 2008 roku, jednak bez wątpienia wzrost popularności związany jest z zajęciem przez Kamila II miejsce w III edycji programu "Mam talent!" w TVN. To spektakularne wydarzenie spowodowało, iż debiutancki album zespołu, zatytułowany "Szanuj", który został wydany w listopadzie 2010 roku przez stał się prawdziwym bestsellerem.

wstęp: 19:00, start: 21:00

OPIS STREF:

Strefa "VIP" to strefa umiejscowiona bezpośrednio pod sceną z dedykowaną obsługą i strefą barową. Do strefy tej wchodzi się osobnym wejściem. 

Strefa "A" zaczyna się 4 m od sceny i kończy około 25 m od sceny,

Strefa "B" zaczyna się 25 m i ciągnie do końca przestrzeni klubu.

Od 2012 Kamil pracuje, koncertuje i wydaje płyty pod szyldem BEDNAREK. W listopadzie 2012 pojawiła się pierwsza płyta tej formacji – „Jestem”. Album został wyjątkowo ciepło przyjęty, zarówno przez krytyków, jak i publiczność. Utwory takie jak "Jestem sobą...", "Think About Tomorrow", nastrojowa "Cisza" czy własna wersja starego przeboju Marka Grechuty "Dni, których nie znamy" stanowią na dzisiaj muzyczną wizytówkę wykonawcy.

Zespół przez cały czas regularnie koncertuje, m.in. na festiwalu w Jarocinie, Odjazdach, na dużej scenie Przystanku Woodstock 2013-14 czy kilkakrotnie zahaczając o Top Trendy i Festiwal w Opolu. W 2013 roku formacja po raz pierwszy występowała na Wyspach Brytyjskich, dając owacyjnie przyjęte koncerty, m.in. w Dublinie, Londynie, Machesterze czy Leeds. Pod koniec roku 2013 zespół BEDNAREK zwyciężył w plebiscycie MTV Music Awards w Europie Środkowej i pojawił się na Ogólnoświatowej Gali w Amsterdamie.

W czerwcu 2015 ukazała się druga studyjna płyta, pod szyldem BEDNAREK, zatytułowana "Oddycham", którego część materiału została zarejestrowana na Jamajce. Na albumie gościnnie wystąpiło kilku znamienitych muzyków, między innymi sekcja dęta Deana Fraser'a z Kingston na Jamajce, Junior Kelly czy Albarosie. Z polskich wykonawców na szczególną uwagę zasługuje udział skrzypka, Michała Jelonka, który znakomicie wkomponował się w stylistykę reggae...

Występy na żywo są bardzo energetyczne, spontaniczne i grane sercem, a nie tylko umiejętnościami, zaś sam Kamil Bednarek, bawiący się muzyką, jest prawdziwym mistrzem w nawiązywaniu kontaktu z publicznością. Kontakt ten nawiąże z Wami w Zatoce Sztuki Beach Club już 19 lipca w ramach Lotto Music.

SKŁAD:
Kamil Bednarek - wokal, saksofon
Piotr "Piter" Bielawski - gitara
Piotr "Zwierz" Stanclik - bas
Radek Szyszkowski - instrumenty klawiszowe
Maciek Pilarz - perkusja

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK