Biletomat Koncerty Zabrze KAMIL BEDNAREK

Koncerty: KAMIL BEDNAREK

Bilety na koncert

KAMIL BEDNAREK

termin

Pt, 23 września 2016 godz. 19:00

miejsce

CK Wiatrak
Wolności 395, 41-806 Zabrze

organizator

CK Wiatrak

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
Czw, 22 wrz 2016 16:00

35 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄KAMIL BEDNAREK

KAMIL BEDNAREK

W czerwcu 2015 ukazała się druga studyjna płyta, pod szyldem BEDNAREK, zatytułowana "Oddycham", którego część materiału została zarejestrowana na Jamajce.

Wejście do klubu od 19:00
Start godz: 20:00

Na albumie gościnnie wystąpiło kilku znamienitych muzyków, między innymi sekcja dęta Deana Fraser'a z Kingston na Jamajce, Junior Kelly czy Albarosie.

Z polskich wykonawców na szczególną uwagę zasługuje udział skrzypka, Michała Jelonka, który znakomicie wkomponował się w stylistykę reggae...

Występy na żywo są bardzo energetyczne, spontaniczne i grane sercem, a nie tylko umiejętnościami, zaś sam Kamil Bednarek, bawiący się muzyką, jest prawdziwym mistrzem w nawiązywaniu kontaktu z publicznością.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.