Biletomat Koncerty Poznań KING DUDE / Poznań

Koncerty: KING DUDE / Poznań

Bilety na koncert

KING DUDE / Poznań

termin

Czw, 30 listopada 2017 godz. 19:00

miejsce

Pod Minogą
Nowowiejskiego 8, 61-647 Poznań

organizator

Winiary Bookings

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I PULA

dostępna do
Śr, 29 lis 2017 23:59

65 PLN

Wyprzedane


Standard

II PULA

dostępna do
Czw, 30 lis 2017 16:00

75 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄King Dude wystąpi w Poznaniu

KING DUDE

start: 19:00

Agencja WiniaryBookings ma wielką przyjemność zaprosić Państwa na dwa wyjątkowe, solowe koncerty King Dude, które odbędą się 29.11 w Warszawie oraz 30.11 w Poznaniu.

KING DUDE (Seattle/USA) - Luciferian Folk


W czasach, kiedy amerykańska muzyka ludowa utraciła swoje krwawe korzenie, King Dude stara się oświetlić ciemność seksem, śmiercią, miłością, obłędem w świetle Lucyfera. Od 2006 r. jego nabożny rock'n'roll był zarówno medium, jak i przesłaniem; jego gardłowy baryton i diabelsko-wulgarny sposób pisania piosenek służy do zapalenia ognistego ducha objawienia u wszystkich, którzy go napotykają.

Dzięki wcześniejszym nagraniom w Dais, Avant !, Bathetic, Clan Destine i Ván, wielu wyśmienitym występom na festiwalach oraz nieustającymi koncertami King Dude odkrył ciągle rosnącą globalną publiczność, z którą podzielił się swoją proroczą wizją nadziei i zbawienia, której podniesione głosy w sposób niezawodny zwracają się na wznowienie namiotu Lucyfera.

King Dude to niebieskooki mefistofeles z gitarą akustyczną. Ubiera się jak Johnny Cash i śpiewa, jak Robert Johnson na rozdrożu. Śpiewa o śmierci tak, jak śpiewa o pieprzeniu. Z inspiracji wyrwanej z kraju bluesa, Americany i brytyjskiego folkloru (i heavy metalowego tłą), surowe, hipnotyczne hymny Kinga Dude'a przeszukują przeszłość, wpatrując się wprost w rewelacyjną przyszłość.

https://www.facebook.com/kingdudemusic/ 
https://kingdude.bandcamp.com/ 

„Death Won’t Take Me” - https://www.youtube.com/watch?v=5kiOQHwqqZQ
„I Wanna Die at 69” - https://www.youtube.com/watch?v=Rw0hfb6630Q
„Holy Land” - https://www.youtube.com/watch?v=J28EsJOYIjc

Zamów bilet już teraz na Biletomat.pl

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK