Biletomat Koncerty Bolesławiec koncert Cypis Solo

Koncerty: koncert Cypis Solo

Bilety na koncert

koncert Cypis Solo

termin

Czw, 05 stycznia 2017 godz. 21:00

miejsce

IMPERIUM MUSIC CLUB
Gdańska 29, 59-700 Bolesławiec

organizator

HANDEL ARTYKUŁAMI SPOŻYWCZYMI I PRZEMYSŁOWYMI M.DOMIŃCZUK, B.KOCHAN, SPÓŁKA JAWNA

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
Czw, 05 sty 2017 16:00

15 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄CYPIS SOLO w Klubie Imperium!

Cypis Solo

CYPIS SOLO to wykonawca z pogranicza disco, techno, muzyki rozrywkowej;), wszystko w dość "soczystej" otoczce tekstowej.

Bardzo często twórczość CYPISa porównywana jest do dokonań GANGU ALBANI. Został okrzyknięty następcą Popka (lidera Gangu Albani).
Mimo często kontrowersyjnych tekstów na koncertach CYPIS gromadzi tłumy imprezowiczów.

Od ponad pół roku CYPIS zyskuje coraz większą popularność, przede wszystkim dzięki serwisowi YouTube. Każdy z najnowszych utwory publikowanych przez artystę ma ponad milion wyświetleń w niecałe 2 tygodnie od momentu premiery. Łącznie klipy CYPISa obejrzało już ponad 70 MILIONÓW internautów!
Największe hity które mają po kilka milionów odsłon to "Szósty dzień tygodnia", "Impra jest tu", albo "Nie spać, zwiedzać.."
CYPIS w wersji LIVE występuje w towarzystwie Pawła "Kaczmiego" Kaczmarka znanego m.in. z legendarnego zespołu NAGŁY ATAK SPAWACZA. W planach jest też płyta projektu KUKUNAMUNIU, na której oprócz CYPISa pojawił się wspomniany Kaczmi, oraz drugi z członków NAS – Kamień.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK