Biletomat Koncerty Kali - Krime story tour

Koncerty: Kali - Krime story tour

Bilety na koncert

Kali - Krime story tour

termin

Pt, 30 września 2016 godz. 20:00

miejsce

EVENT club&restaurant
Zdrojowa 32, Nowy Sącz

organizator

3MAJ FASON

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 30 wrz 2016 16:00

30 PLN

Wyprzedane 

📄Kali w ramach trasy Krime story tour!

Kali

Zapraszamy was już 30 września do klubu Event w Nowym Sączu na koncert Marcin "Kali" Gutkowski w ramach trasy KRIME STORY TOUR.

Album „Krime Story” to koncepcyjny projekt Kaliego, będący jednocześnie jego czwartym solowym krążkiem, opartym na książce pod tym samym tytułem, która ukazała się w grudniu 2015. Autor krążka udziela głosu głównemu bohaterowi przez którego przemawia chciwość, zagubienie, hedonistyczne podejście do życia i brak perspektyw wydostania się z miejskiego getta.
Album „Krime Story” to podróż po mrocznych rejonach egzystencji młodego człowieka zmierzającego nieuchronnie ku przepaści i zatraceniu.

Dopuszczony do głosu Krime jest wulgarny, bezprecedensowy i szczery do bólu ale na jego ścieżce zdarzają się momenty zatrzymania i konsternacji co czyni album KS wiernym odwzorowaniem losów głównego bohatera spisanych prozą.  Album KS to 16 pełnych utworów, wzbogaconych o liczne skity oraz narracje Kaliego cytowane wprost z powieści co sprawia, że słuchacz otrzyma w swe ręce 80 minutowy teleport do świata zbrodni. Tym razem Kali postawił na takich producentów jak Sherlock, Young Veteran$ (Chris Carson & Kendo), SoDrumatic, Julas, Gibbs, Sergiusz, PSR czy I’Scream. Przygotowane kompozycje to szeroki wachlarz nowoczesnego brzmienia aczkolwiek na KS nie zabraknie modernistycznej klasyki.

Wejście od 20:00

Wstęp 15+
Osoby poniżej 18 roku życia proszone są o wydrukowanie zgody opiekuna ! link do pobrania poniżej
Osoby poniżej 16 roku życia wejście tylko z opiekunem prawnym!

http://tour.richzone.eu/static/Oswiadczenie_Rodziców_05102015_rich_media.pdf

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK