Biletomat Koncerty Kali - Krime story tour

Koncerty: Kali - Krime story tour

Bilety na koncert

Kali - Krime story tour

termin

Pt, 30 września 2016 godz. 20:00

miejsce

EVENT club&restaurant
Zdrojowa 32, Nowy Sącz

organizator

3MAJ FASON

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 30 wrz 2016 16:00

30 PLN

Wyprzedane 

📄Kali w ramach trasy Krime story tour!

Kali

Zapraszamy was już 30 września do klubu Event w Nowym Sączu na koncert Marcin "Kali" Gutkowski w ramach trasy KRIME STORY TOUR.

Album „Krime Story” to koncepcyjny projekt Kaliego, będący jednocześnie jego czwartym solowym krążkiem, opartym na książce pod tym samym tytułem, która ukazała się w grudniu 2015. Autor krążka udziela głosu głównemu bohaterowi przez którego przemawia chciwość, zagubienie, hedonistyczne podejście do życia i brak perspektyw wydostania się z miejskiego getta.
Album „Krime Story” to podróż po mrocznych rejonach egzystencji młodego człowieka zmierzającego nieuchronnie ku przepaści i zatraceniu.

Dopuszczony do głosu Krime jest wulgarny, bezprecedensowy i szczery do bólu ale na jego ścieżce zdarzają się momenty zatrzymania i konsternacji co czyni album KS wiernym odwzorowaniem losów głównego bohatera spisanych prozą.  Album KS to 16 pełnych utworów, wzbogaconych o liczne skity oraz narracje Kaliego cytowane wprost z powieści co sprawia, że słuchacz otrzyma w swe ręce 80 minutowy teleport do świata zbrodni. Tym razem Kali postawił na takich producentów jak Sherlock, Young Veteran$ (Chris Carson & Kendo), SoDrumatic, Julas, Gibbs, Sergiusz, PSR czy I’Scream. Przygotowane kompozycje to szeroki wachlarz nowoczesnego brzmienia aczkolwiek na KS nie zabraknie modernistycznej klasyki.

Wejście od 20:00

Wstęp 15+
Osoby poniżej 18 roku życia proszone są o wydrukowanie zgody opiekuna ! link do pobrania poniżej
Osoby poniżej 16 roku życia wejście tylko z opiekunem prawnym!

http://tour.richzone.eu/static/Oswiadczenie_Rodziców_05102015_rich_media.pdf

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl