Biletomat Koncerty Łąki Łan

Koncerty: Łąki Łan

Bilety na koncert

Łąki Łan

termin

Pt, 04 grudnia 2015 godz. 20:00

miejsce

Klub Wytwórnia
ul. Łąkowa 29, 90-554 Łódź

organizator

Toya Studios Sp. z.o.o.

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Sprzedaż biletów została zakończonaPoszukaj wydarzenia Łąki Łan w innym terminie i miejscu.


 

📄Łąki Łan w Wytwórni!

Łąki Łan

UWAGA: koncert Łąki Łan, który miał się odbyć 4 grudnia, został przeniesiony na 3 grudnia - w związku z realizacją cyklu Made in Polska. Bilety, które kupili Państwo na 4 grudnia, obowiązują 3 grudnia - upoważniają do wejścia na oba koncerty.

Bilety dostępne pod tym linkiem: https://www.biletomat.pl/koncerty/bokka-laki-lan-made-in-polska-3029/

Spotkali się, zagrali i będą grali i tyle...

Łąki Łan to zespół, który zrodził się na Jam Sessions w warszawskich klubach. Granie na żywo mają we krwi. Proces tworzenia zawsze zaczyna się na scenie a studio jest jego dopełnieniem. Słyną z niesamowicie energetycznych koncertów. Wypracowali sobie swoje niepowtarzalne, słowiańsko - międzygalaktyczne brzmienie, które cały czas ewoluuje i zaskakuje. Bardzo istotne są teksty, pisane przez Paprodziada, które wymagają od słuchacza odszyfrowania zawartych w nich treści.

Kostiumy i performance sceniczny tworzą niezapomniane widowisko, które mogli zobaczyć uczestnicy festiwali w kraju i za granicą, m.in.: Tbilisi Open Air Alter/Vision, Montreux Jazz Festival, Coke Live Music Festival, Heineken Open'er Festival, Jarocin Festiwal, Przystanek Woodstock. Trzeci album grupy ukazał się 13 listopada 2012 r. nakładem EMI Music Poland.

Zamów bilety juz teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK